Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Baromi jót mentünk tegnap, végre sikerült összehozni a találkozót a Löwenstein-i csapattal! Hát mit ne mondjak nem szívbajosak a srácok, ütik neki rendesen! Néha kapaszkodnom kellett hozzájuk! Követtem a felvezetőt és úgy elment egy kanyarban... mondom Te mennyivel vetted be? Válasz: 180-al, de a német "beltenyészet" közben elment kívülről!
Te jó isten!
Mondjuk azt hozzá kell tennem, hogy múlt éveben az öreg (még idősebb nálad is Feri) rottyra tett egy 7,5 milliós HP4-et!
Na de mindegy is, folytatni kell... nem!?




Tegnapi motorozásunk képekben:



http://www.sportmotor.hu/motor...
Nem sűrűn vagyok itt. De tudom, hogy kik olvassák az ide írottakat. Poént, csipkelődést tessék venni. Általban rohanok a boltban és mindig iszonyat tömeg van nem fogok senkit feltartani harag nuku nem vagyok "szarevő" meg fórum szökevény valóságban élek. Megbántani meg senkit nem állt szándékomban. Igazad van jegelem a témát, majd ha nem kutyafuttában vagyok odaköszönök. Addig számát befogom.
Igaza volt Five-nak , mikor egész nap /együtt dolgoztunk/ csak azt hajtogatta , hogy este , mikor hazaérek el fogok én még érzékenyülni..........igaza lett........köszönöm nektek ezt a születésnapi köszöntőt , soha nem volt ilyenbe részem ! Megmutattam az én kis nőstényemnek , és csak ennyit mondott : "szerintem szeretnek " Köszönöm ! ! !


ui: nem szabad egy " lesből "/mátrai módra/ előzésből 8 bőrt lehúzni .........egy A-B-be ?
vajon Ritty Papa mikor nézi meg?-......
Kurva jó lett!
Kedves Gergő.
Ha barátkozási céllal irtál rám,tájékoztatlak,hogy rossz úton jársz!
Egyrészről nem is ismerjük egymást....
Másrészről....ha beírsz egy számodra ismeretlen topic -ba,célszerű tájékozódni a helyi viszonyokról.
Ha megtetted volna,rádtörhetett volna a felismerés,hogy az általad poénnak szánt üzenetet a feleségem is fogja olvasni....ennek fényében üzeneted vicces mivolta szertefoszlott...
Amennyiben vívódnál azon,hogy vajon haragszok-e.....nos ne gyötörd magad.Igen.
Ezért megkérnélek arra,hogy a jövőben,akármekkora késztetést is érzel arra hogy ide írogas.....NE TEDD!
Ezenfelül lett volna lehetőséged arra is,hogy odagyere hozzám és bemutatkozz...ha már ott vagy.
De nem tetted....
Most már erre sincs szükség.
További minden jót neked:
Bedő József
Király lett!

Kiszabadultak a playmatek mi?
Csajozunk melóhelyen ?!
Hajrá Andry!
Már csak egy moci kell és minden helyre jön!
Hajrá! Frankó az új cucc is!
...igazad van , nagyon kényes volt ma Andry...
Az én csajom sokat nyafogott útközben
Király volt!
Köszi mindenkinek!
RITTY.
Fasza
Örülök.