Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Baszki te drogozol?
....a "porba" is csak egy "R".........mond a dátumot , a többi az én gondom....
Te meg azt fogod érdemelni hogy a porrba alázlak .
Fasz.
...csak súgok .....a remélem egy "L".....
Részemről vége , ha döntöttél az időpontról , szólj !
....abszolút komoly .....ezt érdemled !
Sőt , tovább megyek .......a fórum vezető címet nem kicsikarni kell , hanem "KIMOTOROZNI"......remélem érted , hogy miről beszélek ?
A hülye gyerek kicsit erős megfogalmazás.
Reméllem nem komoly.
.....bocsánat a többiektől , de ez egy nyilvános fórum és a választ is így kell lerendeznem.....
H, ring ?.......Ez most komoly ? Te hülye gyerek ez a válasz a születésnapi köszöntődre ! Ne ringezzél nekem , gyere ki a valóságba , ott mutasd meg , hogy mersz vagy nem mersz........
Ez most kihívás 1 párbajra?

De kimehetünk a H. ringre is. .

De ha úgy van menjünk velős pirítóst is enni és elötte kőröshegyen megyünk 1-2 kanyart.
Szia Pep "barátom" !

Ennek igazán örülök , mert akkor megejthetjük a mi kettőnk konfúzióját !
Kettő motor , kettő pilóta , kettő kamera.......mivel tudom , hogy soha nincs pénzed a kamerát én biztosítom részedre ! Az útvonal eldöntését rád bízom , de van egy útvonal ahol te biztos jobb leszel , mivel csupa kanyar ! Budapest -Sátoraljaújhely az északi határ mentén........

ui: Mielőtt valaki valaki rám "sütné" , ma még nem ittam alkoholt !
Készül
Egy majdnem négyest én is motoroztam ma , találkoztam a "rémekkel", mind a kettő naranccsal volt ! Élvezték a hazai pályát nagyon....
Tegnap szintén jót motoroztam!
De olyan forróság volt, hogy azt hittem meggyulladok! Aztán jöttek a viharfelhők és Salzburgtól 270-et jöttem hazáig, hogy megmeneküljek tőle! Hazaértem és 15 percre rá leszakadt az ég, igazi szuper cella volt! De ha ezt bekapom motoron, akkor végem lett volna az biztos!

Képek:
http://www.sportmotor.hu/motor...
a jó öreg Pep...
....jut eszembe , lehet , hogy még annyi sem volt.........
....az tényleg nagy buli volt..........beálltál előre aztán mentél vagy 120-al.......
Atya gatya mik vannak ott kint.
Na csak keveredjenek ide .
Majd a Club 130 megmutatná nekik hogy kell a Veszprémi elkerülőn 2 velős pirítossal a gyomorban veretni