Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ki sütöt a nap nyíregyen.
Szeva milyen volt a hangverseny .
ugyan olyan volt itt is tegnap 1-körűl meg be indúlt
BÉÉÉÉÉÉÉÉÉLLLLLLLLAAAAAAAAAA a civil embör
Gratula BÉÉÉÉÉLLLLLLLAAAAA
Nálunk nagyon reménytelen. Egy pici napsugarat se látni, borúlt teljesen.
Szevasztok mi újság van felétek alakul az idő itt nyíregyen olyan mint tegnap de délutánra ki alakult nyomtuk is 2-5-ig fasza volt.
Akkor azt a napocska orrocskát hajtsd már el Kaba felé is.
itt már dugdossa az orrát a napocska . még lehet bármi
Kukkolgatok kifele az ablakon, de úgy látom ma sem kell motorozni. Elég dúrván bevan borúlva.
ja igen gyerek orvos csak nem gondoltam,hogy külön van gyerek meg felnőtt
Sőtt ő a harmadik, mert ő a gyerekorvos. De még rajtakivül van egy férfi és nő körzeti is.
ja Ádám Mária szőke
Melyik? Van kettő is.
az ottani körzetorvos szegrül vígrül rokonom
Kabán a falu széle fele ahova a fejlesztések sem jutnak el.
merre is laksz szkráccs
Jó reggelt Csontos koma! csak gratulálni tudok
Jaja az utca nálunk is felejtős, lassan már a zetor is elakad rajta olyan jó minőségű sárút. Kimegyek a nagykapun egy 60-70cm széles járdára és ott kell az útra kiszenvedni magam. Persze a járda keskenysége miatt mig leszállok a mociról becsukni a kaput, derékig süllyedek a járda melletti sárban. Főként amit a köcsög vakondok kitúrnak.
Szia Lala!
Ne is mond. Csabival eltököltük az időt, így pénteken sehova sem tudtam elmenni .
király volt nem tudja valaki mendig kell járatni az új motort mert már mentem 1500 at meg meg húzgáltam de egy re pörgőseb.
Na legalább te és a többiek kihasználták a "jóidőt" én meg addig töketlenkedtem mig totál beborúlt és nem mentem ki inkább. Remélem holnap meggyőzőbb lesz a nap és akkor én is kizavarom a lovakat.
szevasztok mi is voltunk csaptuk egy pár kört.holnap jösztök.
hyyyyyyyyy
nagyon fasza volt az biztos...........
mehetünk holnap is.....
csak hivj mikor akarunk indulni, és merre
vagy csak a városban mint ma?
Pedig jó volt.........


majd legközelebb.......