Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az komoly. Pár mondatot irnál nekem a drz-ről? Mostanába elkapott a hülyeség és nagyon kacsingatok az sm-ek felé. Főleg a drz-ket nézegetem mert azok nagyon jó árban vannak. Mennyit megy max egy ilyen gép? Fogyasztás stb......hoszabb úton voltál már vele? Ha igen mennyire volt kényelmes?
Előre is köszönöm
Na igen,nem a magyar keresethez fogják igazítani az árakat az hóttbiztos..
Valahogy úgy alakúl majd biztos mint a gsxr kupás árak..
óóóóóó a civil ember.. Na van kutyamenet?Másnap?Aznap?
Jah! mongyuk akkora nagy bengáknak álljól az a motor, én a kis csenevész testemmel hogy mutatnék rajta. Eccer ittvót az egyik cimbim hayabusája, mondom átmegyek mán ehez a zolihoz villantani vele mire: mennyé haza oszt végjál be kéttál paszujlevest meg egy ódalszalonnát, mer' ha ráddűl, még ki se bírsz mászni alólla
Jaja már most lehet gyűjtögetni rá! Asszem el is kezdem
ZZR-es melák Leestem a székről ezen a beszóláson.
Nemtom mindegy is. Ez a balatonringi verseny ,ha össze is jön, a magunkfajta kis csóri faszoknak annyiba lesz, ha csak szívjuk a fogunkat , h itt mitől ilyen drága minden
Szerintem nem legalábbis nem emlékszem, hogy beszéltünk volna. De voltunk a Gp-n de csak Vasárnap értünk oda! Na majd idén a Balatonringen! Csak legyen kész
Nem veled telegrácsoltam egyX a nyáron ,h jöttél volna velünk a brnoi Gp-re, csak talán aszontad ,h majd csak egy nappal később tudsz jönni, meg asszonnyal, v vmi ilyesmi
Am én csak a ZZR-es melákot ismerem Kabán meg RokkerZsoltit Tegnap is jól bevótunk vágva Tokajba az alkohol kiütött
Ja értem. Kíváncsi leszek rájuk!
A SBK- mezőnyére.
Nemtom mirű beszéltek? Én má nyomtam egy 25 km-es kört dubrychynbe!
Mikor kezdi a versenyt?
Ja-ja,kiváncsi vagyok az új csapatok,hogy pirítanak a vb-n.. Aprillia,bmw..
Sajnos
Igen arrafele, még eső is lehet
Időkép friss
Hát itt Kabán még mindig olyan felhős mint állat! Asszem itt jobb nem is lesz ma!
Még mindig süt a nap, és úgylátom nagyobb felhő nem közeleg-
egy órája sűt a nap máris 9 fok vanés még melegszik
Kire gondolsz Zrider?
Jah du 5órakor jönnek az istencsászárok
Menni kell Nyiregyre ha ott süt!
Nagyon bíztam benne hogy kisüt a nap de úgy éz ki nem igen fog! Asszem a mai motorozásnak lőttek!
Tiszteletem az úrnak !
Elég frankó volt,kicsit berúgtunk Bélával..bár ő jobban
Ma meg superbike/supersport verseny lesz az eurosporton
ebbű' nemigen lesz ma motorozás