Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali evribodry. a bíbic utcán van egy kipufogós,ott megtömi a bácsi.
Szia
mivel érdemes kibélelni a kipu belsejét,ha kiég belőlle a szigetelés?
Sziasztok. Gondoltam beköszönök most, hogy regisztráltam. Bemutatnék egyből egy képet a sör helyes szállítása motoron címmel.
szinte éreztem hogy nem kéne havat söpörni,elvégzi a nap is!legalább mozogtam reggel egy kicsit
Brékó emberek! Vége a télnek!KI kell mondani és így lesz!Én reggel sokkot kaptam hogy basszus márc 25-én a havat szedem a verdámról hogy kilássak munkába menet!Zoli! Lesznek gumik már vagy nem?
Várom nagyon mert a hátsó elég szax!
Ez kúrvajó...
Elmegy 2 öreg atom részegen a kupiba. Látja a madám, hogy nekik mindegy mit ad, ezért szól a lányoknak dobjanak be 2 guminőt az egyik szobába. Az öregek fizetnek, majd mennek szobára.
Amikor kijönnek megbeszélik a tapasztalatokat. Az én nőm szerintem hulla volt- mondja az egyik öreg.
Miért?
Olyan hideg és merev volt…
De jó volt?
Jó.
Az enyém meg egy boszorkány volt.
Hogy-hogy?
Amikor előjátékként megharapdáltam a fenekét belefingott a képembe, majd kirepült az ablakon a protkómmal együtt…
Már elolvadt ez a szaros hóóóóóó
jön a fasza idő
Helló.
Én is csatlakozom......
Persze ha lehet!
Cső
sziasztok
Vagyis nem Gabi volt a motoros hanem Markó András. Ő is nyugodjon Békében!
Hali. Én is láttam Gabi motorostársunk hogy járt! Nyugodjon Békében!
Nyugodj békében Ocskay Gabi!
még jó,hogy belsőmunkán vagyunk,de örülök a télnek
Azzal úgy nincs is semmi baj
Nah ,kiveszem alóllam az ágytálamat, helyérepöccintem a műfogsoromat, elvergődök a kerekesszékemig, aszt góóóóó viharzok robotolni, mer má szegény Gyúcsráferinek +intnemtudok adózni,azongodolkodik , h lemongyon , mer má nembírja ezt az állandó nélkülözést ,
Mi az anyós ideális súlya?


3kg urnával együtt!
Dikkmá' more! Mekkaptam az emilt! Tenksz
Reggelt azbeszt megbassza húzná bele a ....
Inkább: hull a hó és hózizik, a motoros idegbetegnek látszikszik.
Vááááá! Végre egy kis hóóóó , erre várok mióta
Hogy tekerné már szájba az az édesannyát ez a qrva tél
hull a hó és hózikzikzik,a motoros fázikzikzik