Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2014. február 8-án 17:00 óra 1. emelet Malompark motorsport, azon belül sportpszichológiai előadást fogok tartani interaktív módon (kérdés-válasz) azoknak, akiket érdekel a saját maguk képességei, határai, valamint a hazai és nemzetközi motorsport jövője, jelene, ok-okozatai, azok összefüggései.

Minden érdeklődőt várok szeretettel!
Dudás Attila bajnok, motorversenyző, motorsport oktató.
gratulálok!
mondjuk mire oda értem volna, a hó is elolvad, aztán megint felesleges egy darabig, de tartaléknak jól jött volna.
azért köszönöm!
elkelt...
Ott leszünk!
Szia!
2014. február 8-án az esti órákban a Malomparkban motorsport, azon belül sportpszichológiai előadást fogok tartani interaktív módon (kérdés-válasz) azoknak, akiket érdekel a saját maguk képességei, határai, valamint a hazai és nemzetközi motorsport jövője, jelene, ok-okozatai, azok összefüggései.

Minden érdeklődőt várok szeretettel!
Dudás Attila motorsport oktató
Szia!
2014. február 8-án az esti órákban a malomparkban motorsport azon belül sportpszichológiai előadást fogok tartani interaktív módon (kérdés-válasz) azoknak, akiket érdekel a saját maguk képességei, határai, valamint a hazai és nemzetközi motorsport jövője, jelene, ok-okozatai, azok összefüggései.

minden érdeklődőt várok szeretettel!
dudás attila motorsport oktató
Na bassza meg! Ha mégse kelne el, az elsőre igényt tartanék a héten valamelyik nap!
Majd hívlak!
Dudi...jól hallottam, hogy szombaton a malomparkban beszámolót tartasz? verseny motort meg állítsd ki
elvileg elkelt mindkettő...holnap jönnek érte
a héten lehet megyek Debrecenbe!
Ha eladó lenne külön a gumi, a 21-es érdekelne, feltéve ha megvan még!
http://www.youtube.com/watch?v...

jövőre egy ilyen videót tőled! az esések annyira nem fontosak bele!
Nekem 15- 45 volt fent, most lecseréltem az elsőt 13-45-re de érezhetőbben jobb lett!
14-47
terepen milyen áttételt használsz?
gondoltaaaaaaaaaaaaaam
nekem is akkor sikerült ez a művelet, mikor már nem sajnáltam! most 2 sör után csukott szemmel meg tudnám csinálni a régin!
igen, én is ott kezdtem de mivel nem akartam nagyon feszegetni abbahagytam
ja bocs, arra el is felejtettem válaszolni!
Nehéz nem egyszerű, elég barbár módszer, igazából akkor megy könnyen ha nem sajnálod, mivel ha nagyon félted, úgysem mered majd cibálni...
a 2két oldalsó pofazacskónál kell kezdeni megbontani
a többi pedig adja magát!
hát hogy hogyan tudom kivenni a bélést!
mire?
na közbe már egy másik kolléga megadta a választ
voltam ma egy kört, de cross gumi ide vagy oda, szart se ér hóba! kellene még egy bő 3 nap jó idő hogy felolvadjon
nein
tudja a pöcs! nekem airoh runner, szemre olyannak néztem a kialakítását mint a fehéredé.
2 db Airoh sisakom van, nem tudom melyikre gondolsz!