Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

engem pont érdekelne egy szinte új....
tárgytalan,elkelt...
esetleg,ha érdekel valakit 17-es krossz gumi
http://www.kepesmotor.hu/kross...
jelentkezek
Gyerekek!Egy kis bohóckodásra valaki?
Ja a lényeg lemaradt. KTM 530 EXC-R
http://www.hasznaltauto.hu/motor/ktm/ktm_530_exc-r-7831474
Motorom új gazdát keres.
2009.11. hóban vásároltam a debreceni KTM márkakereskedésben.
0 kilóméteres új motorként, első tulajdonosa vagyok.
Rendszámos. Műszaki vizsga: 2015.08.29. Km: 4.700.
Megkímélt állapot, amit bizonyít a gyári első gumi, gyári fékbetétek.
Extrák: zselés űlés,a vételnél hozzá adott Akrapovic kipufogó, lánckerék ( a gyári mind a háromból karcmentesen megvan ) aluminium markolatvédő. Láncot cseréltettem.
Törve nem volt. A használatból adódó kisebb sérülések eldőlésekből származnak.
Olajon és olajszűrőn kívül mást nem cseréltem rajta
Ha valakit érdekelne, biztos, hogy nem jár rosszul vele: 06-30-kilenc-257-6-négy-3
Nádasdi Robi
zsolav@gmail.com ott az adatlapon. Bocs igazad van,vagyis ha úton mész nincs is más csak földút a padisi aszfalton kívül. Annyi a lényeg, hogy azon a területen csak olyan utakon közlekedhetsz ami nincs sorompóval lezárva, tilos a susnyás, az ösvények,legelők karisztolása :), mert erre itt vannak akik ezt ellenőrzik is.
subikiss kukac citro...
adsz 1 mail címet írok neked.
Valami elérhetőség? www.erdelyienduro.hu ide már írtam.
van itt Debrecen környékén több banda is aki jár ki... Biharba, illetve Torockó környékére is szoktunk menni bár most nekem bejött az SM szezon, igy nem tudom mikor fogok kijutni megint :)
Üdv. nem találom az e-mail címet. Tegezhetlek? merre szoktál járni? ezt nem tudtam, hogy ilyenekre figyelni kell, a földutak is jók lennének, csak ne ez a síkság lenne már, (mi számít földútnak ott?) meg nekem 125-ös kx van tehát mindenképp ki kell odáig vinnem. látom te szoktál menni haverokkal vagy hogy szoktál?
A Boga völgye nem a legideálisabb kiindulópont , mivel Padis környéke kiemelten természet védelmi terület. A földutakon nem cseszletnek amíg tiszteletben tartod a Nemzeti Parkot, de ha letérsz a "rengetegbe" vagy lezárt úton elcsípnek, tekintélyes bírságra számíthatsz. Ezt célszerű komolyan venni, mert a tavaly életbe lépett szabályzások miatt még a barlangászoknak és hegymászóknak is külön engedélyre van szükségük egyes útvonalak, helyek látogatására. Holott nekik is köszönhetően tudják a hegyimentők ellátni a feladataikat...ráadásul javarészt ők a hegyimentők :) nem kicsit abszurd,de azt hiszem ennek fényében érdemes mindenkinek normális magatartást nyújtani, mielőtt még máshol is próbálnák alkalmazni ezt a rendelkezést. Mert elvileg ez érvényben van mindenhol, még ha a gyakorlatban nem is tekintik szentírásnak (hála az égnek). Rengeteg hely van még, ahol nincs úgy szem előtt a lovas és legfeljebb csak a motort találják meg jövőre :) na ott kell kapirgálni. Hangsúlyozom a földutakkal még nincs gáz itt sem, csak ha letérsz...bocs az offért, de sokan azt hiszik itthon, hogy ott aztán mindent lehet !

írj az email címemre küldök néhány infót
Debrecenben vagy a környékén foglalkozik valaki sisakfestéssel?
Esetleg, ha valaki kedvet kapna és eljönne velem az jelezze, mert szálláshelyet tudok intézni van egy telek ahol sátorozni lehet, esetleg áram ellátás is lenne, de van ismerős falumbeli akinek panziója van ott.
Üdv. Érdeklődnék, hogy nem szokott e valaki menni Romániába a Boga völgyébe motorral túrázni. Éngem kimondottam motorral való túra érdekelne (lehetőleg krosszos jellegű). 5-6 éve évente kétszer szoktam menni de motor nélkül, tavaly már motort is vittem, de a motoros túra útvonalakat nem nagyon ismerem. ezért csapódnék szívesen valakihez aki már volt így.
Nem tudom, hogy tudtok-e róla...mi megyünk valószínűleg
Hátha kedvet kaptok
naaaaaaaaaaaaaa
Elado egy suzuki rm 250!eros motor,jo allapot!200.000ft!
Nagy Gratula!
Aki tud az tud
Helló!
Sikerült a hétvégi Porsche Border Cup összetett harmadik helyét megszerezni, igazság az hogy csak a gyorsasági szakaszon! /egy Osztrák csaj lett a második 0,63mp előttem// A lassúsági szakasz összetett 14. helyén zártam a 54 indulóból
Magyar kb 20-25 közt