Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd hozd el a tiedet is...
Na léptem csucsukázni...szép estét
fhasz :D
Meg én télen a garázsban egy futópdra rakom a motorokat fordítva. Így visszafelé forog a kerék egész télen. Nem számít a kilóméter
A Husky nem túrázásra való. Kényelmetlen hosszú távon. Elugrálni a városban,átugrani pl szoboszlóra tökéletes. De egy Erdélyt már nem vállalnék be vele...
legalább nem megy annyi km egyikbe se :)
Nem tudtam kihagyni...tetszett mindíg. Túrákra jó lesz az
két lovat egy seggel.. :D
Viszem jövőhónapban nagyszervízre a dögöt Adorjánbácsihoz.
Vissza se rakatom az elsőkereket
Jahh...vettem egy Ducati 750-es monstert...vasárnap hozzák
rohaggyonmegmind :D
Oda kell figyelni....sok a szabálytalan motoros :(
fúúúúúúúúúú :D
Konkrétan felújításra vár.
Szerelőnél volt nem?
Udv , nem tud vki quad szerelot ? Igazabol a blokkja ugyanolyan mint egy normal motore. Csak senki se akar vele foglalkozni.
Üdv.

Az este visszakerült a DT.

Karbibeállítás baja volt,meg gyújtókábel,pipa csere.Ja meg a fékkart előrébb kellett rakni,mostmár fog rendesen és nem szorul.

A 4.sebességfokozatban már nem akar pörögni csak lecsendesedik,meg gyengébb lesz.
Nagyon húzósan 65km/h-ra képes,55-ig szépen felmegy,utána elég lassacskán,ezt mi okozhatja?
Kisebb fogaskerék kellene,vagy gyenge a kompresszió?
Koszi
Haveromék foglalkoznak vele. Ajánlani tudom őket.

https://m.facebook.com/Kov%C3%...
Udv. Hol erdemes szintereztetni a felnit ? Vkinek esetleg tapasztalat ?
Na jövőhéten megnézi nekem egy szaki,az imént el is vittem hozzá.
8km-re lakik tőlünk,és érdekes módon nem állt le alattam,igaz nem is húztam neki.
Városba 2-esbe mentem 20-25-el,városon kívül felraktam 3-asba és 40-es tempóval haladtam,nem akartam hogy leálljon és tolni kelljen,és ez a takarékos módszer bejött szerencsére.
Picikével nagyobb...
De az gondolom nem 50ccm-es.
Oda hordom a Husqvarnámat zolihoz...csinál crossmotorokat is.
Wagenmotornál szerintem nem csinálnak ilyet,az Adorjanracingbe meg a honlapjukon csak nagymotor szervizelést írnak.
Wagenmotor.hu