Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha van jogsid rá egy 125 4T jobban megéri!
Szevasztok! Valaki tud egy jó szerelőt?
“ oda-vissza az út nincs 7km “

De ha napi 14km távot is tennék meg,szerintem lazán bírná azt is az SMKP.
7Km meló ,7 vissza=14 Km naponta.
Erre egy 50-es motor kevés szerintem. Vegyél egy 250-est . Az ötveneseket nem erre tervezték,hanem városban napi pár km és kész. Hamar tönkre fogod vágni....
Sziasztok.

A környéken nem tudtok valami nagyon olcsó 50-es endurót?

Régebben volt Yamaha DT50MX mocim,egy olyan bőven elég lenne.
Télire szeretnék venni egyet munkába járásra,szóval nem sürgős.

Jelenleg van egy Derbi Senda 50 Xtreme SM ami most 9 hónapos,de azt sajnálnám használni télen,meg karácsonykor próbáltam,a sima gumi eléggé veszélyes.
Kocsival nem éri meg járnom melózni oda-vissza az út nincs 7km,meg asszonynak hagyom inkább.

Voltak simsomjaim is,de azokat mindig szerelgetni kellett,hiába megvettem bele a “ legjobb “ cuccokat.

Gondolkodok tereprobogókon is,azzal asszony is el tudna ugrani a boltba nyáron,de jobban az MX-hez húz a szívem.

Szóval ha tudtok valamit jelezzetek,köszi előre is.
Köszi! Minden fasza! Ja egyszer talán mezőberénybe köszöntünk össze.
Mizu veled? Jól vagytok? Ezer éve veled is :)
Értem.
Decemberben találkoztam Zé-vel a Decathlonban. Beszéltünk pár szót, de siettünk. A számát elfelejtettem elkérni. Nem tudom, hogy itt publikus-e, ezért nem írom ki. De ugye Vámospércsen lakott, most meg nem, így nekem messze van. Neki nincs messzebb, mert kb. annyira lakik mint eddig Debrecentől, csak másik irányban.
Zé- vel évente egyszer találkozom. Az pedig Mezőberényben van.
Gabi hova költözött ?
Ő teljesen eltűnt....
Erősen gondolkodom, hogy benevezek megint valami endurora vagy krosszra. Csak nincs banda..Gabi elköltözött, Zé' papa el van tűnve... Van valaki aki terepezne a környéken, amíg vissza nem rázódok a romániás helyekre?
Igen, azzal illik vigyázni. Főleg csapatostól
Faszé' nem írkáltok? Mi ment itt régen, de jó is volt...most meg csak a Fészbuk'.. :D
Börtönben vannak......egykerekeztek!
Ehen vagyok ni!
Én meg csak olvasgatok :)
Én még itt vagyok,csak nem vagyok annyira régi bútordarab
Szevasztok srácok! Ezer éve nem írtam ide :) van itt még valaki? :) hol vannak a régi arcok?
Sziasztok!

Hajdúböszörmény környéki veterán motorokban jártas motorszerelőt tudna valaki ajánlani elérhetőséggel? Oldalkocsis Jawa 350-est szeretnék átnézetni, mert már agyon lett újítva és szerelve, de nem megbízható. Köszönöm a segítséget!
Sziasztok. Debrecenben a Burgundia utca környékén keresek motor tárolására helyet hosszútávra.
Bármit meghallgatok. Garázsrészt, vagy akár zárt udvarrészt is. Válaszokat előre is köszi.
Eladó új,hibàtlan Shox motoros kabàt,3xl-es,de szerintem 2xl es,90 -100 kg ig jó! Protektorokkal,kivehető thermo béléssel,nadràggal összecipzàrozható,olcsón ! 34 990 ft. 06304882125.
Eladó X-Lite bukósisak új, xl-es méret,sisakzsàkkal ! Nolan technology ! Àr: 52 000 ft. 06304882125.
Köszi a válaszokat :)
Keress meg minket ;)
Jahhh...illetve az R16 is megnyitotta a motorszerelő műhelyét. Elég korrektek a srácok.