Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Senki sem sír-rí, hogy jajj elkaszálnak.
Nem azon van a hangsúly, hogy kibukott a dolog, hanem magával a cikkel és azzal a nyers stílussal amivel fogalmazták, mindezt névtelenül, továbbá , hogy "érezni némi szimpatikus kispolgári, posztkommunista önkéntesrendőrködést" az egészben.
Az autósok igy is köcsögmotosokoznak bőven eleget, ez ilyen cikkekkel csak tetézik az amúgy is elmérgesedő ellentéteket a két tábor között.
Srácok! Mit vártatok, de tényleg? Láttam olyat, hogy a időspapát majdnem fejem kapta el a srác egykerezés közben, persze az öreg volt szabálytalan mert rossz helyen ment át az úton, de értitek...
A Böszörményin is 200 kilóval járni nem igazán jó dolog.
Valaki felnyomta őket, de ezen csodálkozni? Klasszikust idézve, aki kurvának áll ne csodálkozzon, hogy megb@sszák.
Nekem azé nem fog sirni a szám ha sittrebasznak, mert tudom, hogy sok ismerős és jóarc fog várni!
Motorozgatunk. Aztán a kóterbe később összefutunk.
Pffff
A megmozdulásokat előre jelezzük.
Az ,hogy mekkora buli volt, pedig később a dehir közli
Ok köszi...szóljatok
Természetesen számíthattok rám
ha lesz valami megmozdulás szólunk
idén még talán lesz egy mikulás gurulás, de az nem a mi szervezésünkben megy, és elég langyi is viszont jópár éve megy a szent este napi motorozás, ha az idő is engedi.. na azt mi szervezzük
Itten vagyunk!
Na majd tavasszal
Addig össze kell szednem pár helyi motorost,hogy legyen kikkel bandázódni a kollégákon kívűl is.
Ilyet nem szabad csinálni, nagyon balesetveszélyes, és a törvény is bünteti
http://youtu.be/qdpPa0Jyukw
Mocskos börtöntöltelékek
Igaz...megyünk a dutyiba
Nem lesz itten donor senkisenem
Endúróztam ez előtt,aztán jött a gyerek. Motort eladtam mert tudod ilyenkor mi van. A kiscsaj most lett 5 éves és mostmár úgy döntöttem vége a száműzetésnek,így hát vettem egy 610- es Husky-t.
Úgyhogy egy donorral több lett debiben megint
Azazzz...
Köszönöm
akkor te csakis tűzoltó lehetsz
Hibátlan
Szép kis Hondád van,grat hozzá.
Az összes kollegám hondás (cbr900 ) ,én vagyok a fekete bárány
Én csak forgalom elől elzárt területen
ott senkise közlekedik
Vagy azt is büntetik?
Jééé...itt lakom (Poroszlay)
Én többet nem kerekezek ezek után. Viszont stopiban elgurulgatok a lámpáknál ha az jobb
Hááát...nyitott kipufogóm van...arra azért harapnak
Mi is voltunk egy utolsó utáni utáni