Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát a 2002es főtengelyt próbáltuk meg megvenni, de azt mondta a szerelő, hogy nem teljesen hozzávaló...egybefőtengelyeket se árulnak nemhogy bal sonkát...tisztára el vagyok keseredve, hogy mi lesz...pénzem is alig van, örülök ha szeptember körülre meg tudom majd venni a főtengelyt, ha tényleg ilyen kurva drága
WC?
megyek dologra,,
kitaláltam hogy a jamborira csinálnánk egy orás versenyt, körpályán, ugy hogy a patakos rész, az alaguttol végig benne lenne,,
hamár huligán szóba került...
hú vazze pont most voltam ott és nem jutott eszembe...
majd megkérdem neked az árat...csak most nem bírom mert motorozni mentek a haveromék és nincs ott senki ...azért kellett nekem is hajnalban mennem .......

amúgy multkor valakitől azthittem vettél mert itt már az árakat beszéltétek
végül akkor nem sikerült egy gyújtásoldali sonkát vagy egy rossz főtengelyt szerezned ?
i dont nemtudom
jo volt , csak rövid, és lightes,, nade majd legközelebb,,

valami motoros huligán
Sziasztok!
Zoozee!Tudsz már valamit a főtengelyről?
nem tudom,, te ismered,,?
kijezaz ?
na jó reggelit...voltam jappánban

mi a zsír ronis ? kár hogy tegnap hama bezárt a bazár ......
pont kezdtük volna a menetet....bár most így visszagondolva talán jobb is volt így mármint nekem rehabilitáció szempontjából....de úgy néz ki egész jól muzsikál a lábam ....kár , hogy menni nem lehet vele volt két alkalom amikor ráléptem kajakra és tudtam most vagy eltörött vagy gyógyul....
na mindegy legközelebb mindenképp veretünk egy nagyobbat
de azért jól összefújta a szemetet a szél.....voltunk páran
teljesen jó volt ...jó arcok...jó motorok
port lelapátoltattad a nyakadból? mert az mosni nem lehetett egyből az tuti
hatalmas nagy GRATULA,,
morgen gázosok,
adatbevitel meg végülis mindent
jaja van étterem az fölött 2 szinttel vagyok
mit csinálsz ott? gondolom titok

ott lent az irodaház aljában jó az a kis étterem.......ott kajáltam régen mikor arrafelé dolgoztam
kertvárosba az Ostrihonháznál
hol dolgozol vagy titkos?
olyan 1kor megyek Döméékhez
na mindjárt átugrok szlovákiába .......valakinek ktm alkatrész most esetleg ...se ?
skyro én is néznék fotókat ....vagy titkosak?
én feltettem az összeset amit tegnap csináltam
Megkaptam az SMS-t