Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

talán itt jobban látszik
enyém jó?
csak a hátsó
meg van egy endurogumim is
szeva Atis!

a rezóvédőt használtan vettem 2500 pénzért egy ismerőstől, 3 helyen el volt repedve és 1,5 liter borért meghegesztették...
meg kellett hozzá 3 új bilincs 1000-ért. aluminiumból van, gyári cucc ezelőtt egy 250-es CR hondán volt...


S.O.S. akinek van eladó cross gumija első és hátsó (18"-os), azt azonnal felvásárolnám, de legalább 10 mm-es legyen rajta a bütyök és jó lenne ha az összes meglenne... (szögesgumi projekt)
kisteher az nem annyira feelinges mint a sátor
de ha olyan helyet találsz akkor a sátor meg kényelmetlen
...szerintem...
na utánajártam az erzbergi dolognak, és korrekt a dolog. A 2 prologon tudok indulni 75eur-ért, mivel nincs rendszámom, így a verseny (3. nap)kimarad, de talán ez nem is baj, kár lenne elvéreznem a sziklákon

Már csak azt kell eldönteni, hogy kisteherrel menjünk és abban aludjunk vagy futóval, és sátorban.
Imi,szép a motorod!A rezó védőt hol vetted?
akinek esetleg van MC-s kipufogója, az az egyenes és nem az enduro, ami meg van törve, az szóljon, mert vevő lennék rá...
Helóka Mindenki,

Van egy majd új féktárcsám ami itt van a képen Gas Gas-ra való ha jól gondolom 400 tól felfelé
Ha valakit érdekel 8 ért odaadom. 260 átmérő. tel a regen
üdv mindenkinek!

mostantól vállalok EC-kre blokkvédő gyártást... kisablonoztan kartonból, kivágtam, segítettek ívet hajtani és már kész is... majd rakok fel képet, ha lesz időm...

üdv!
Az ajtó
kezed vagy az ajtó?
az szép
ja,kiléptem a lépcső házbol és kitépte a szél a kezemből az ajtot,azt hittem hogy letörik!
nem tudom de iszonyatos hideg van
Mindenhol ilyen geny hideg szél fúj?
most megyek át a kocsmába milliomospéter
ez a film kéne nekem......... THX 1138
túl nagy baj nem lehet belőle
ma mi megyünk esztergomba
sziasztok
olcsobb lenne mind minden nap ide autozni

örülnének ott az ilyeneknek