Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2013
mikori évjárat a berg
2011-ig volt 2 körös
Kapcsolót kiiktattam stekkernèl egyből ràtettem az izzót ès akkor is a halvànyat produkàlta,
2007-ig 2 körös volt a fesz szabályzó tehát a töltés körön lehet kimenő is csak a világításén nincs ha rossz, a berg gondolom 2012 körüli kérdés annak a szabályzója is ilyen e
Próbáld rá a világításkapcsolót először, mert az is sűrűn behal.
3 egyforma színű vezeték szokott lenni a töltés ott ilyen 50-70 volt körüli váltó áramnak kellene lennie
Pontos adatot nem tudok a típusról
A csatlakozó nem elég ha sipol... Ha van ellenállás akkor akár 3-4 volt is el tud veszni
Ha bemenő feszültség van de kimenő nincs akkor fesszab csere
Ahha,az is lehet haverom exc jèről elvileg rà is tudom rakni próbànak.
Fesz szabájzó sanszos,.
Mèrőműszer nem mutat èrtèket, csatikat àtnèztem össze is sípoltam.
ha mérni nem tudsz eszköz híján akkor első körben meg kellene tisztítani minden csatlakozást
Hello vilàgitas gonddal küszködök,egy berg te 300 - on
Halvanyan vilàgit, magas fordulaton van hogy èletre kel
Tekercs problèma lehet?? Ha igen akkor tekercseltetni erdemes vagy uj alloreszt venni?
minek rá nehezék?
Az egyiranyos gumi raadasul a draga de legalabb szar is kategoriabol. Mitas a seggejukabol.huzza ki . Ef07 vagy teraforce zold .
mégsem mitas lesz ,hanem sixday soft , most supersoft van fenn még pár óra van még benne , kiváncsi leszek ahhoz képest mennyivel tartósabb
Tublis? Gyakorlatilag nincs sulya mikor kezben tartod. ..
Tubliss lényegesebben könnyebb
A muz nem tudom sosem volt
Most tervez venni a gyerek majd meglatjuk
Múltkor kapott egy patkó szeget (kibaszott sok felénk a hobbi Lovas)aztán sérelmezte hogy nem cseréltem ki a belsőt neki
Hátsót nem tudom.
Most lett feltéve sárga csíkos előre. Két és fél üzemórát mentem vele, nekem nagyon jónak tűnik.
A tublis sem könnyű és a mousse sem, ha a súlyról beszélünk! 4mm a vastag belső! Zerge baszó helyeken nem megyek, de nem is lőtéren motorozom itt a bükk lábánál!
Nekem a 6 naposban mindig jól muzsikált a vastag belső
Jobb szeretem mert ha defekt van nem hasad el mint a vékony
Mondjuk az tény hogy az aszfalton is ilyen 0,6 bár nyomással közlekedtem
Profi zergebaszó helyeken lehet nem az igazi. A 2 belső több mint 5 kiló. 3 éves súlycsökkentéses fejlesztést tönkre lehet baszni egy ilyen akcióval
Nekem.van egy uj 18" as michelin ultra vastag belsom.ha valakit erdekel . Kicsi.pezer odaadom. Szerintem 5-7 mm vastag minimum van
Vastag belsővel semmilyen gumival nem leszel elégedett. Hiába engededd le, a vastagsága miatt nagy az ellenálása. 0.3 mal olyan mint vékony belső 0.6 tal. Csak arra jó , hogy nehezebben kapsz defeketet. MEG lődörögni a lőtéren.