Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha nagyon romos akkor lehet el is hordom törmeléknek
Van arra egy romkastély lesd meg azt is ha belefér.
holnap Velencei tó felé van kedve gurulni valakinek?asszem lesz ott autó motor kiállitás meg miegymás
Üdv. Csütörtök este érek haza ha nem késő fel tudom ajánlani!
Nekem van
Sziasztok!
Nincs véletlen valakinek SOS-ben egy órára lánc szereléshez nittelő/összenyomó?
Köszönöm
azért nincs nagy hangja meg ha éjjelre megyek eltolom a mosó mögé :-D
jaja de van Másik banditos is az övé is 1200 :-) az enyém ezüst az övé fekete akkor te is it laksz valahol?
Te szoktál itt a marcal2-n a játszótéren parkolni? Néha hallom ha beindul :) Vagy az más banditos?
ááá fact se kamera se semmi olyankor véletlensincs sehol kifli
Parkolóba ? Meg se lett hogy ki ?
nekem mondjátok valaki kedd reggelre összebaszta a parkolóban a fejidomomat eltört plussz az irányjelző burám is utána azon dolgoztam hogy kész legyen vasárnapra müanyag heggesztés fényezés minden erre leszopat az a gejvás eső de cíííp az élet
Úgy ahogy mondod ! Amikor sötét lett dörgött meg folyt , na akkor már engem is fújtogatott a ríxás , de azt inkább meggondoltam magam és rohadt kárörvendő voltam , mert azért nekem is viszketett reggel !
Csavard ki B+!!
Ha mi Edericsnél Balra fordultunk volna nem pedig Keszthely fele mi simán hazaértünk volna száraz lábbal. Rosszul döntöttünk de mondom mikor elértem azt a pontot mikor jobban mér nem lehet megázni csak száradni akkor ,ár élveztem. Fogott az első meg a hátsó kerék is haladni is lehetett. Simán jó volt.
de kajakra qva sokat gondoltam rátok pláne mikor it szakadt és láttam arra vonulni három miatyánk négy üdvözlégy volt de ugy látom hiába
Pukkaggyá+ mindenemből csepeg a víz.
mi bajod volt a mai nappal? de nagy a pofám mikor én meg itthol maradtam
Tőlem mehet, de még1X nem indulok el necces időben.
Nagyfalat ? Magyarországon ? Fénykoromban átegykeróztam volna az egészet ! Má nem menne olyan hosszan , és nem a sok körforgalom miatt !
Én be akartam állni a motorral de nagyon magas volt a padka
Majd a következőnél. Már erősen gondolkodom merre legyen a következő. Bár lehet hogy Győrből nagy falat lesz. Nem tudom. Dél felé nézelődök ugyanis. De még csak tervezgetek.
Teeeeee ! EMBER !!!! Hááááá ne mááááá ! A masinák kint , ti meg tető alatt ? A pofám leszakad ! Motor a váróba , dzseki ráterít , arcon sajnálat , lassú fejcsóva , és kicsit mozogni az esőben mert polóban hamar felfázik a Ríder az esőbe !