Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó hepajnak ígérkezik. Facén már 30 felett jár az érkezők száma. Plusz a célpontban lévő büfével is egyeztetek akik amúgy is fenntartanak egy olyan 50 fős körüli csapatot természetesen motorost. Szóval ha minden úgy alakul ahogy kell leszünk bőven :-D
Remélem addigra megjön csájnából a kemerám azt tudok vele akcijázni...
te meg a kullogás épp arrol vagy híres majd csak győzzünk menni megötted
Kérdezd hát... remélem jön Ekecselek is majd elkullogok mögöttetek.
simán megkérdezem még pár haveremet hogy gyünnek -e?
Az faja!
Már én is elintéztem a szabadidőm, így akkor ha jó 09:00-kor a fehérvári úti Mol kúton talika azt onnét meg irány Pér felé szerintem.
Most néztem épp szabad leszek szóval simán mehetünk
https://www.sportmotor.hu/esem...

Remélem kicsiny tanyánkról nem csak egyedül kell mennyek...
Én inkább melóztam, elég hülye egy elfoglaltságot találtam
Nem én voltam. Ezzel
Szombaton. Igen jólesett. Csak a hülye szél nem bírt magával. Pocses nem Te előztél meg az új elkerülőn?
Ennyi. Ramaty még az idő, azért egy rövidet már sikerült kerülni...
Mélyhütve legjobb tárolni sokkal tovább el ál és a müszakija se megy le
Hy! Honnét a fagyasztóból?
Ááá még csak a csipáit törölgetem , azaz kuplung és fékolajok lecserélve , motor és teló olajok még flakonba , és a kerékcsapágyak is várják a zsírzást ahogy a hátsó lengő is ! Ráérünk még !
Szevasztok elővettétek már a vadakat?
Nagyon köszi és Neked is!
Egyébként egészségetekre váljon!!
Én meg azt tartom: Túl rövid az élet ahhoz , hogy akár egyetlen percét is tudatlanul töltsem!! Nem azt mondom , hogy nem iszom , de csak mértékkel! És az nem a vödör!!
Jó ez így is, munkamegosztás van szívesen sofőrködök, akkor legalább én nevetek jókat a másik piásokon. Szevasz Józsi!
Szia István! Mentetek volna gyalog , akkor nem kellett volna a nyáladat csorgatni!!
Most már 9-et, no?
Még az sem jó?

Ha tehetem biztosan megmozgatom a nagyobb motort végre. Ráfér egy kis egészségügyi séta, most jött haza a kórházból.
Szívátültetésen esett át
(a doki még nem szedte szét a régi szívét, de hihetetlen, hogy ilyen történhet egy CBR-el
Még nem nevezném jó időnek.
Hét végére itt a jó idő! +5 fokot mondanak!
szevasztok igen jó borokat adnak fent bár néha fel berregeka a Banditával is igaz s csak napközbe :-D