Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

voltál vasárnap meglesni Sanyiékat az üvegtigrisnél?
Én csak szétszedni mint foxi a lábtörlőt.
ááá össze tudod te raknia dolgokat .... nem most kezdted te ezt
Az élet egyébként is egy rövid pillanat! Én szeretném ésszel megélni!
Óvatos duhaj
Volt apósomnak is 4ezer lityi volt néha a pincében de egy litert egy hétig ivott meg... Óvatos duhaj,így hívják ezt mifelénk....
Van pincém csak nem vagyok szomjas! Ha netán meg is szomjaztam mindig ismertem a mértéket! És az nem a vödör volt !
Akkor Neked vagy nincs pincéd,vagy valamit nem jól csináltál....
És még magyarázkodni se kell,hogy lefeküdt valakivel.... mer' nem!
Nem remeg a térded egy kiadós állva helytelenkedéstől???
Eléggé el nem ítélhető módon!! Egyébként a Badacsonyi borvidéken élek és éppen elég embert ismertem akik ami bort termeltek azt meg is itták! Aztán letették a poharat végleg elég hamar 38-53 éves korukban.
Még van szufla kérem...
És még írni is tud,tehát nem ittasodott le ajjas módon....
Így van jó buli volt emlék cd stb kitett magáért a nagy gyár sok vagy kevés viszonyítási alap! Holnap meg véradásos gurulás hacsaknem esik de remélem nem baszik ki velünk...
Látom szerencsésen hazaértél egyetlen könnyű erkölcsű fehérnéptől sem csábultál el! Az idő is remek volt!!
Ne légy "rusnya" bökj már egy kifaszomnak címzem beszélek hozzád mielőtt leírod azt akkor van sok értelme! Köszönöm!
Bizomány, az az igazi mikor a bogarak rémülten menekülnek döglegyek kivételével a szagtól! Bár ahhoz még motorosnak sem kell lenni!
berohadva büdösen céééppp az élet
Ajánlom is, hogy öltözz fel mert ráfázol!!
De meleg ám. Tegnap láttam egy csopist flip-flop papucs brúsz willisz trikó rövid gatyó kombóban én meg mint a mikulás báti beöltözve.
Inkább egy kicsit lassabban , bőven elég a 90-es tempó mert meleg lesz, nehogy balesetezzetek ! Jó utat jó egészséget !
Na ezt megint ki kell hagynom. Hétfőn megyek haza. :( Egyszer csak összejön egy közös út :)
Aki épp elöl megy.
szevasztok Pocses milyen tempót fogtok diktálni? vagy aki épp elől megy
Szasztok Skacok!

Jövőhéten szombaton indul egy motoros túra (Kb 7 nap ) Szlovéniába, 1-2 nap a Bledi tónál majd utána irány a tenger, jön innen valaki?? :)