Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja az a GS 500 négyhengeres nem keverendő a mostani kéthengeres fossal ! És akkor se gps, se mobil , se internet , még a vonalas telefon is luxus volt idehaza a rendszerváltás elött !
Amikor kis ramattyal átmotoroztátok az országot na az nem volt semmi!
Nekem már a km szaporító időszak rég elmúlt ! A gyermek születése előtt , sok nyáron kihúztam az Olasz tengerpartra a ZXR-t és ott a helyi vadakkal úgy tudtam összecsapni , hogy nem kellett féltegetni a szart , hogy mi lesz ha szétesik , mivel megyek haza 1000 km-ről !? Na azok voltak a jó motorozások , nappal kamikázé mód , este meg anyával nullás lődörgés pl. Rimini , Nápoj tengerparton akár sisak nélkül , strandpapucsban ! Az autó meg a kempingben pihent ! Eső kicsukva !
Nekem 5ccáz körül volt egy nap a labancéknál max. De tényleg nagyon jó...
ÁÁÁÁ ! Lábon soha ! Az túl eső sanszos !
Megérte az az 570 km plane hogy a sógoroknal 80 km megtetele utan hegyekbe gurultunk végig szép hegyek faxa szerpentinek
occson kulehet hozni na nem ingyér de talaltunk faxa szállást magyar tulajjal 6000 volt fő per éj svedasztalos regfelivel fullos apartman volt le a k alappal előttük
Nem a trágyapumpákra.
Remélem nem a képeken látható néhány hulladékra gondolsz ?!
Jóóóóó!
Az hibátlan ! Olyan időben szívesen gururigáznák ott egyet , de valahogy el kéne jutni odáig !
ahhhh 20 fok volt nagyon jól kifogtuk t semmi eső napautes gomoly felhő lehetett borugatni
Azannya ! Ott nincs piros riasztás hőség miatt ?
Mi most hétvégén a Glockin gurigaztunk oda vissza
Változatos időben mentünk , napos és borús volt az ég . Esőt sehol nem kaptunk , a hegyek között is kellemes volt az idő .
Az utak elég jó minőségüek voltak , egy helyen volt lezárás bicikliverseny miatt .
Jogos tényleg az nap mentem a Balcsiar csaladi hétvége most hétvégen verettúnk egy jót a sógoroknal
Kèrdeztem Bálintot...
Megint kimaradtam
Mi tegnap voltunk milyen volt az idő?naxmeg persze az út?

Le a kalappal. Eddig sem volt csúnya, de most igazán szép lesz!
Az egy elba...tt motor . Valamikor amikor behozták azt az évet írták be , amikor bekerült és magyar rendszámot kapott . 1991 . Pedig valósan 1978 . Úgyhogy szétvágtam ...... hatásszünet ....
Aztán összehegesztettem és jelen pillanatban várja a folytatást . De majd csak késő ősztől .
Szombaton Bakonyoztam én is, csak Noszlop, BGyepes, Úrkút irányában - meg persze gondolom nem azzal a tempóval mint ti
Takácsi elején meg Farkasgyepünél láttam egy-egy párt, de szerencsére rám se bagóztak.
Lehet, hogy megérte lemosni a motort
Szívesen mennék, de műszakizik és addig még szerintem nem lesz kész a motorom (és az sem biztos, hogy ráérek - majd a család megmondja! )
Már csak azért is, mert szeretnélek kikérdezni arról a kis Yamaháról, amit a galériádban láttam!