Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg hát! De stock fotókat láttam már ról eleget... valami egyedit, sajátot tegyél fel róla(tok)
Megnézted?
na azért szerncsére erről - mármint beteges féltékenységségről - szó sincs. na meg aztán, Ő is motoros, úgyhogy tudj, mi a dörgés
A motor ott van nem??
Amugy meg beteges ha valaki erre féltékeny!
A mocit most is megnézheted a Kawasaki Zx-636R es fórumon,vagy a mostani oldalon vagy az előzőn.
Véleményezd.
öööö.... izé...., nekem a nőm is ideolvashat bármikor... szóval csak óvatosan azokkal a lábközökkel!
A lábam között! A kanyarokba meg szinte magától bedől...
fekszik...??? na azért csak óvatosan!

és mostmár csakazértis kérünk képeket! :)
Ez fekszik rendesen.
Ez az első vadi új mocim.
Nem sokat mentem vele,egy 600 as Yamahán mentem meg egy Honda cbr 400 essal.
A kipufogót nem csináltattam még meg,mert igy is elég feltűnő,nem tudom miattam vagy a színe miatt...
Szia,
a gyári alapbeállítással is leért róla rendesen a lábad, vagy azért kellett rajta állítani? És mennyit mentél már vele? Első motor, vagy sokadik...? Képeket meg bukó és dzseki nélkül is feltehetsz, nem a ruházat érdekel bennünket...! :D

Na most akkor én kétszer írjam le a sajátomról a véleményet? Állat. Állat :) Június közepén vettem, és idék beleszaladt 14ezer kilométer. Ebből 4700-at egy korzika túrával sikerült összehozni, a többi meg munkábajárással, kisebb túrákkal. Bár ez a munkábajárás dolog nem esett túl jól a gépnek, én legalábbis sajnálom ezeken sz*r budapesti utakon... de a mérete ellenére ezzel is jól el lehet férni a sorok között, mert a kormány magasabban vn, mint az autók tükrei, no meg a nyitott kipufogó miatt már 10-20 méterrel korábban elkezd szétnyílni a kocsisor... :D
Hetek kérdése...
Szia hhornet!
Várjuk rólad a képeket!
Mi ez a Dali dolog?
Mennem kell dél felé leszek.
Szia
Nem,azt még nem,lehet nem ér le a birtonságosan a lábam,mármint annyira h.elbirjam a mocit ha ből..
Hi!
hhornet persze h. érdekel.
Rakj fel mielőbb!
Yamaha fz6-s próbáltad már...
az az igazi
Ja,2005,márciusi Motomixben benne van.
Szia,
Ha akarsz irhatsz véleményt a tiédről is.

A 600 as Hornet nagyon jó,mármint az idei,nekem az van.
Ezt nem lehet 3 év alatt kimotorozni!A Honda most sokat javított a Horneten,a kategória legjobbja lett.A fék,futómű....stb.Az enyém narancs színű,igazán dögös.
Amugy a Hornet nagyon könnyen vezethető,majdnem mint egy bringa.
En sok motort kipróbáltam,de a többségről nem ér le a lábam biztonságosan,vagy nem bírtam el...stb.Én 160 cm magas vagyok és 57 kg.Gondolhatod mennyire nehéz volt
megtalálni a nekem valót.
Amugy városban is állat,jól lehet vele az autók közt lavírozni.
Ha meg jön az új bukóm és dzsekim, fel rakok pár képet ha érdekel.

Várom a tavaszt már nagyon.
nekem nincs, viszont kíváncsi vagyok a véleményedre! egyrészt mikori horneted van, mennyit használtad már, és mik az eddigi tapasztlataid? ilyet nézegettünk mi is a csajomnak, de aztán egyelőre egy kategóriával kisebb lett neki első motornak, viszont nem tudom, meddig lesz az neki elég... az enyim meg ugye CB, te több mint kétszer ekkora :) vgy akkor írjak kétszer annyi véleményt róla? :D
Na fiúk itt is búcsúzom.
Szép napot.
Én írok neked szívesen!

De én CAGIVA tulaj vagyok! Az nagy baj???
Ezek szerint ez ilyen lányos motor
Fiúk,nem irtok semmit?Nincs senkinek ilyen mocija?
Csak a lányoknak van?Például nekem?
Na jó mára lépek is.
Holnap leszek valamikor.
Remélem ir valaki addigra.
Minden jót.
Igen!
Haza.
Látom haza találtál!
Kinek van ilyen? A véleményeket szívesen olvasnám.