Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt a feszítőm:D Egy ilyenre lassan Én is vevő leszek Habár a következő szezont még elkarcolom a Mikijével
Ali!

Megjött a cucc, ezer köszönet!

Sziasztok!
Érzésem szerint kicsontoztuk a láncfeszítõ témát. Köszönöm a számtalan titkot (azt is ami a titkokból kimaradt), kiválasztottam 1 megoldást, és "kosárba tettem"
Még1x köszi nektek: ali83, cube75, tike1000F, RC51
Na itten van
Nsr -ről tolj már valahol egy képet,had osszam az igét!
Majd lesz ezen is fekete-piros design,de csak fóliázva,mert olyan patika vétek lenne fényezni..
Jaja,az van rajta..
Amúgy nagyon gyári az tény!Szekunder luft visszaveztő rendszer van rajta?
Höhőőő azt hittem a köcsög zöld verziómtól nincsen buzzancsabb de ezek szerint mégis!Az idomba épített index viszont szép,ebből a verzióból kevesebb létezik.Annyira szívesen meg reptetném a földúton!
Csütörtök délután megszületett 167kg-al Domi.Kicsit csúnya,kicsit buzis,de gyári állapotban...:)
Ettől már tökéletesebbet soichiróék sem tudtak
Én vettem fel a sört de pont én vagyok az aki ma nagyon gyenge mert tegnap este Blues Company koncert volt és dehidratált vagyok!
Tessék már a csizmámról lepattanni nincsen takarítva és egész csizma hatásúvá kezd válni azóta!És igen mielőtt mondanád veszek majd fehér-fekete-piros kesztyűt is hozzá!
Jó lehet mindenki megoldása csak könyörgöm hogy ezt a hengerfej kifúrós lehetőséget tegyük talonba mert az 20 éve is groteszkül hatott!
Szia! Én ilyet csináltam,Hanglidder forúmtársunk vasához gyártottam.
Megpróbálom megkeresni a rajzot róla....
Holnap én is ezt teszem!

Még mindig csini a csimmád
Amúgy megjött a csomag értesítő, hétfőn megyek érte a postára. Köszi még1x!
Otés majd egyeztetünk!
Minden jót!
Az akksit holnap terveztem kivenni,a sörözést már ma este megkezdtem.....
Egyszerü és müködõ megoldás, csak úgy gondolom hogy az automatikus feszítést kiiktatja. Az általad alkalmazott módszer jobbnak tünik! Kifejtenéd bõvebben? Esetleg vázlat, kép...
E-mail: istkis000@passagen.se
Kellemes téliesítést sok sört és szezon végét mindenkinek.Ezennel kivettem az akksit!
Gyere bátran bármikor!Lehet van még pár dolog a tarsolyomban..
Tavasszal meglátogatlak!
És ezt veheted fenyegetésnek is !
Hát nagyon köszi! Rengeteget segítesz így látatlanban is,remélem valamivel viszonozni tudom 1x%!
Még egyszer köszi!