Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép napot.Szombaton megnéztem/kipróbáltam,ma pedig megvettem/hazahoztam az 1000-s CBR-t.Egy 2007-es Repsol kiadás.Még gyári dob van rajta,de így is elég jól szól.Viszont támadt egy kis gond.Próbaúton működött minden,pöccre indult akkor is és most is otthon.Viszont most az index nem működik.Pedig az is jó volt,megnéztem.Utánfutón hoztam haza,és az alsó villahídon fűztük át kétoldalt a spanifert.Lehet akkor és ott sikerült valamit kihúzni/megtörni vezetéket?A műszerfalon sem égnek a visszajelző lámpák és egyik index se megy.Csak a relé kattog.
Szia! Köszönöm! Már van egy Leo alatta.
Van egy Bodis GP, ha még aktuális
Üdv.,
Van valakinek esetleg, sc57-hez hátsó felnije nem csillagászati áron? 2006-os
Amúgy meg mindjárt jössz....
azzal szemezek, de van ott 2 is...
Amúgy ott van Bandi honlapján egy Vince Leó nem olyan szép de legalább nem olyan drága.....
Gratulálok..... Most mástól tudtam meg hogy megvetted
Sziasztok! Valakinek elfekvőben sport dob 2008-as 1000RöRö-re?
Van a használton 2milláért egy 2005ös 3000körüli km-es
Sziasztok! Esetleg valaki ismeri ezt a motort?
https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/cbr_1000_rr/honda_cbr_1000_rr-15445671
ELADÒ CBR 1000 RR POWERCOMMANDER 2008-2012-ig.
Eladó.

Nekem 2004-es RR-en volt.
Nekem van egy eladó 2005-ös. Gyári fényezés nagyon megkímélt. Ha érdekel:06209243484
Okés,akkor ezekre mindenképp figyelni fogok.
Nem biztos, hogy szar, de nem árt gyanakvónak lenni, és azért az ár. Hát nem tudom, de ennyiért nekem ne legyen rajta aliexpresszes fékkar se....
Persze...
Viszont akkor nézesd át a vázat nagyon ,nehogy ferde vagy sérült legyen. Ahogy előttem is írták ,a gyári idomot ilyenkor leveszik és elrakják. Rámókolnak egy pályaidomot és azzal pályáznak ,mert esésnél a gyárit pótolni nem olcsó. Ezért makulátlan az idomszett ami rajta van...
Kormányütközők is törni szoktak esésnél általában.
Hát igen,az a kilenc tulaj engem is kicsit irritál.Gyűjtői darab....hmmmm...lehetne még akár az is,de akkor max 1-2 tulajjal és monjuk már öt éve folyamatosan ki lenne vonva a forgalomból.Nem tudom,pedig nagyon jól néz ki kívülről.Futásteljesítmény adatoknál azt látom,hogy forgalomból kivonva is nőtt a kilóméter szám.Pályagép lehetettt akkor talán?
De akkor is...9 tulaj???
Ami az apróban van az SC57, csak 2008-as forgalomba helyezésű lehet.
Eléggé kamus motornak tűnik a 27ezer km-el és 9 tulajjal.
Persze gondolom senki nem használta a motort és egy szozon után továbbadta. Hát érdekes...
Vagy pályagép volt és a gyári idomszett a padláson pihent.
A 2008-as Repsolos gép,amit nézek,motorkódja SC57-el kezdődik.Szal gondolom akkor SC57-es
2008-tól jött az SC59 (bika fej), szóval nem mindegy, hogy SC57 vagy SC59.
Ok,akkor első körben azokat az évjáratokat nézem
Így van.
2006-2008 közötti sc57-et vegyél. Azok a legjobbak. Az első sem rossz de a fészliftes az sokkal jobb.