Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát biztosat én se tudoka fojtásról de már sokszor hallottam, ugyhogy biztos van benn valami De szerintem többet kell menni e 130-nál mert az én 4 lóerös robogóm megy 85-körül bár az 2t , de ha megtuningolok egy jobb robogót az is megy annyit ugyhogy szerintem többet tud mint 130
Én állatvédő vagyok és azt mondom hogy hagy éljenek szabadon a lovak, és dögöljön meg aki bezárja őket.
Kinek az ötlete volt a 11kw?
nekem jelenleg nincs semmi ami fojtott lenne, a simo az volt de gyorsan tuning lett a fojtásból

de az a gáz hogy nagyon sokan még ezt a néhány lovat se tudják előcsalogatni belőle hiánytalanul.
kiveszed belőle a cbr blokkot és cseréled egy rg blokkra
És miből áll kivenni a folytást? :)
de az borzalmas, szegény nem élheti ki magát, meg én is érzem hogy lenne még benne erő, de mégse megy, a cbr legalább vígan szavadon pörög biztos nincs benne bezárva egy csomó ló
de más megértette mint látod
folytott 2T 15 LE.És akkor el tudod képzelni szegény motor mennyire vissza kell fogni.
én is azt mondom hogy nincs fojtva ennyi és kész 13 paci.
de attól még lehet hogy jobb mint egy fojtott 2t, 2t inkább maradjon fojtatlan.
Dani,tudod az a vicc az egészben,hogy a CBR nincs is lefolytva! És még igy sem éri el a folytot 2T-ét.

Dadis:
Igen, eddig énis mindig csak olyan tuning megoldásokat láttam ami alkatrészek cseréjével járt, de mint azt valaki pár napja megfogalmazta "a tuning erről szól" (vagy valami hasonló, de ez így igaz )
Persze én hiszem hogy többet is ki lehet hozni belőle de az meg már pénzes
Én sem igazán hiszek ebben a fojtás dologban, de persze ettől még lehet benne valami.
Mért pont 13 lóerő lefojtva?
Álltalában a fojtott gépek 11kwosak(pl:rs, mito, xtc,stb,stb)
Köszönjük értékes véleményeteket.
Biztos egy 2t 50-es húzta :D
Bocs,hogy beleszólok,de mivel is mentetek 140-et?Mert,hogy a CBR 125-tel tuti nem,az is biztos.
Nekem is 140 volt a max eddig
Kocsi mögött szélárnyékba mentem már 150et. Nah akkor örült a szám amugy 140 volt a max ha jo volt a szél De 130 135-t simán tudja. Jah haverral mentünk vagyis ment 130at 2 személlyel és mellettük mentem so...
150-et ki lehet belőle hozni, ez ezer százalék. Viszont fojtás ügyben én nem tudok semmi biztosat.
csak hallottam egy havertol, de bécsbe elvileg kiveszik, meg külföldön, mert ott van rá gép, mert asszem elektronikával folytják le. Külföldön engedéjezik ezt itt nem max a kipubol kiveszik
50ccm erről a fojtáskivételről hol olvastál?
nem csak a cbrről beszélek
úgy általában egy 4t 125ösről
Aki nem tudja kifizetni az 5l benyát az vesz 800e ért motort....