Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A suzuki is megbízható... innentől már csak a beállítottság...
Hali!
Hát el kell döntened,hogy Smoto""Sport moci kell""
De én biztosan a cbr-t vagy a yzf-et választanám.Na inkább a Hondát lehet hogy csúnyább de nagyon megbízható.
Azért olyan kicsi nem vagyok....!
Tudom, mondjuk a TZR folytás nélkül van úgy közel s távol 8 paci, most egy 10 lóerős mocira akkor nincs értelme váltani...!
Nem lesz túl nagy ugrás...
Bár a te súlyod alatt, még ezek is elég jól mehetnek...
Gondoltam...
Azok a lehetőségek vannak, amiket írtam!
rs 125ben és a cagiva mitóban, van technika, azt fejlesztik, komoly futómű, komoly fékek...
Hali!
Apummal nagyon válogatunk a 125 - s kategóriában, csak ugye azt nem akarjuk, h 3 - 4 lóerővel erősebb moci, mert akkor ugye valjuk be nincs értelme, szerintetek megérné egy 125 - s ciberke?A 125 - s kategóriával az a baj, h nem fejlesztenek, yo mondjuk most jön 3 új is, de amúgy nem!Miben gondolkozzunk szerintetek?Ezek a lehetőségek vannak---- (XT125 SM, YZF 125 R, CBR 125, DRZ 125, GSX -R 125)
Na ugye
Megvettem nsrt az első dolgo az volt hogy lebontottam az összes idomot, aztán le a tank, légszűrő, karbit kikaptam, kicsit kipucoltam, pedig igazából nem volt baja
Hát igen.Énis soxor kiszedek ,széttkapok olyan dolgokat a mocimon,aminek semmi baja sincs...Csak kíváncsiságból,meg mert szeretem bütykölni a kicsinkót
Az enyém sem patentos!
Nem tudtam hogy patetos de legalább 10x körbenéztem a láncot és nem találtam patentot de nem bántam meg mert megismertem a motoromat
Nálunk kurvajó idő volt és száraz az út,de sajna nemvolt időm összerakni a mocit és gurulni 1et
Nembaj,helyette megnyírtam egy ford probe-t
SRY bontottad
Most olvasom a fórumot te tényleg szét ontottad a motort hátulját a lánc miatt? vayg ez csak vicc volt?
Hy Laci
Én leszarom hogy hány fok van csak legyen száraz az út egyébként olyan 8-9 fon volt És biztos hogy nincs itt a tavasz lesznek még itt nagy hidegek!
Nálunk ma és tegnap kb 7 fok körül volt itt Pest alatt! Ma beínditottam a vasat de ki nem mentem vele mert még hideg az aszfalt!
Remélem, de sajna nem hiszem...
Hali! felétek milyen idő van? mert nálunk 13 fok volt és én is gurultam egyett remélem ennél roszabb idő már nem lesz lehetséges hogy már a tavasz közeleg
A képen egy kicsit látszik milyen lett a matricázás a mocci hasán
GO rideing!
Van köztetek borsodi motoros?