Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát az nincs :)
most nézem nekem ez nem is jó mert nincs rajta közép sztender ütköző.
Szia
Ha csak a dob kell akkor mondanék egy huszast :)
Ha az egész kompletten akkor mondjuk indulásképpen 110.

Üdv.
szia, gyári dobot mennyiért adod?
én megmértem a gyűrűt a falvastagsága 2,59mm ha pedig összenyomom úgy hogy a két vége zár akkor 64,26-27mm
Eladó új,hibàtlan Shox motoros kabàt,3xl-es,de szerintem 2xl es,90 -100 kg ig jó! Protektorokkal,kivehető thermo béléssel,nadràggal összecipzàrozható,olcsón ! 34 990 ft. 06304882125.
Eladó X-Lite bukósisak új, xl-es méret,sisakzsàkkal ! Nolan technology ! Àr: 52 000 ft. 06304882125.
elméletileg a hengerben kéne,ezek a dugók egyformák a tiéd és az egyém,szerintem mérj falvastagságot mindjárt kiderül kuka-e az a gyűrű
Ezt mondtam.
berakod a hengerbe és a két vége közötti hézagot mérd meg. nem tudom a határértékét,de így kell mérni emlékeim szerint...
Hogy mérjem?
Összenyomom és csá?
Mer általában l kell venni be a hengerbe és hézagmérés.
Nagyon nem vagyok szagértő.
Hello,

Nekem a lentiek vannak:
váznyúlvány
farok idom(és az alatta/benne lévű műanyag ?csomagtartó-akkutartó?)
hátsó lámpa
kipufogó dob
első és hátsó ülés

Ár megbeszélés kérdése :)
Helyileg : Tatabánya.
+36 20 nyolckettő3 nyolcvannégytizenkettő

Üdv.
Ákos
ha mértél egy gyűrű méretet mérek én is egyet ezen,végül is ebben csak garantált 28000 van,mindjárt látszani fog van-e komoly kopás
Előtte jobb volt a fékem bár nem emlékszem milyen betét volt,most Ferrodo moto szinter van benne.De nem biztos hogy az a baj hogy a szinter betét van benne ,ha megjönnek a féktárcsák akkor betét csere és fékfolyadék csere is lesz.
Ja,látom a pénzt......
Még az is verzió lehet hogy félrerakom,és ha lesz fölös lém rálocsolok egy wiseco bigbore szettre.
Az egy lutri. A tied látod belölről és tudod mit raknál bele.
A gond hogy kéne egy szett gyűrű,az összes csapágy és egy tömítés készlet.Ez önmagában akkora összeg ami miatt kéne találnom egy blokkot jó csapágyakkal és kompresszioval.És simán beépíteni.
Nem kifejezetten,estére végeztem a szétszedéssel,majd most méricskélek.A dugón sincsenek mély karcok.
A karcok érezhetőek a hengerfalán?
Lehet.A gyűrűket még ellenőriznem kell.
és a gyűrűk kopottak?lehet egy gyűrűzés megoldaná a problémát
Ár? csak egyben?
Megmertem az enyemeket.Sajnos 64,85-os mind.
Van egy ilyenem is ha esetleg beteg valakinek,f2-f3
ismerős,párat már én is szétkaptam.