Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali! Próbálta már valaki lecserélni a csutkakormányt másra? (Cross, dragbar...)
Van esetleg valami más típus, aminek passzolhat a kormánykiflije az F2-re? (PC25)
Tapasztalatok?
Sziasztok.
2003-as CBR600F4i-hez keresek megkímélt gyári kipufogódobot(ha lehet összekötócsővel együtt). Valamint gyári kuplung és fékkar is érdekelne.
Esetleg oldaldoboz tartó keret is érdekelhet dobozokkal együtt is.
Segítségeteket előre is köszönöm.
Üdv Zoli
06308668140.
Teló, whattsup, viber.
DOT 4-es fékfolyadék jó ebbe is. Márka igazából mindegy, bár én motult szoktam, de csak azért, mert minden más folyadék ( olaj,hűtővíz) is motul. Ha veszel egy fél literest, az bőven elég. Nekem a kuplungom is hidraulikus és még így sem fogyott el a fél liter amikor első-hátsó fékben és kuplungban cseréltem.
Köszi a sehítséget, hasznos volt mostmár jól műkődik😉viszont tudnátok fékolajat ajánlani 99es f4be? Ki mit rak bele? És komplett cserénél milyen mennyiséget vesz fel?
Nem kell németül, mivel feliratozott és a google automatikusan tudja feliratozni magyar nyelvre is (mégha néha butaság is) de azért ahhoz elég, hogy elboldoguljon.
Ez pl. egy eleg jó videó, ha értesz németül
http://youtu.be/J-UL2b-e0Ig
Hát, nem tudom, hogy egy '99-es motornak mennyire lehet agyonra eltekergetni a futóművet...
Én azt mondom, hogy ha mindent beállítasz "középre " , az egy jó kiindulási alap lehet, onnan lehet igény szerint keményíteni- lágyítani.A rugóelőfeszítést YouTube- n meg tudod nezni, van róla tobb videó is.
Ha valóban használhatatlan a motor, akkor inkább megnézném a telókban az olajat, esetleg hátsó gátlót felújítani, ha szükséges.
Sziasztok, segítségre lenne szükségem! Nemrég vásároltam egy 99-es f4et, de agyorra elvannak tekergetve a futómű értékei, viszont nincs meg hozzá a gyári szervízkönyv, megtudná valaki momdani, hogy mik lehetnek a gyári beállítás értékei? Nagyon megköszöném mert sehol nem találom a neten. és így nem igazán használható a motor
Szevasztok,ha nem probléma és maradhat akkor eladásra került keveset használ,sérülés-szakadásmentes eredeti Honda motoros dzsekim,XXL méret.Veszek pontos méreteket ha szükséges,de csak hasonlításképpen 1.80 magas vagyok 85-90 kiló voltam amikor még rámjött..:) 30000ft.
Eladó szintén keveset használt,jó állapotú Falco Axis2 csizmám is,43-as méret.18000ft.
Alkudni kötelező...:)
Hi! Kipróbálom. Nem jött amúgy más válasz, meg most nincs motorozás, el is felejtettem már a dolgot. Köszi szépen!
Szia nem tudom h kaptál e már infót de a moci ullése alatt van egy központi rugó. Azt tudod állítani, tudsz rajta puhítani vagy keményíteni. Csak egy irányba tudod tekerni!!!! Azt hiszem 3 állás van rajta majd észre veszed h az alsó állásban lecsüccsen e feneke egy kicsit. Én közép állásban szoktam használni, így egész jól veszi az uthibakat, de viszont sportos marad a moci, próbáld tesztelgezsd melyik a kényelmes állás neked, sok szerencsét szia.
Az picit gyenge.
srácok az normális hogy alapjáraton 14,5 a töltés ha rárakom a lámpát 14,3 ,ha elkezdem pörgetgetni 13,6-is lemegy 7000 fordulat körül. 600 f3
Ha esetleg valakit érdekelne van egy pár használt első féktárcsám és egy használt karbi sorom/erről sajnos semmit nem tudok ezért inkább alkatrésznek írom/ CBR 600 f3-hoz eladó! Árban megegyezünk!
Sziasztok! Hátha valaki pont ilyen motort keres

https://www.kepesmotor.hu/hond...
Sziasztok!
Valaki tudna eladó magas plexit CBR 600 F3-hoz , vagy esetleg egy linket hol tudok beszerezni egyet ?.
Ilyet szeretnék mint a képen.
Eladva mindkettő
Eladó párszor használt Kappa K48 monokey dobozom is kihasználatlanság miatt (gyakorlatilag új). Két sisak belefér. Tartóval, platnival együtt nekem kb. 80.000.- Ft-ba volt, 60-ért vihető cak-pakk. Értelmes ajánlatot meghallgatok.
Sziasztok. Eladó egyrészes ruhám. Mivel jó áron van, bedobom ide is. Ha eljössz érte, alkudni lehet.

https://www.kepesmotor.hu/egyr...
Sziasztok!
600F3 ra keresnék pályaidomot.
Köszi
Pacsi
Sziasztok valaki alakított át 600f4i-t egyenes kormányosra? Milyen költségekkel jár?
Helo,

Ferodo platinum fékbetétet (hátra), ki honnan szokott/ tud intézni?
Köszi a segítséget!