Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendben, megnézem, nem találkoztam még Cagivával, vehettem volna, de inkább a Honda tetszik, esetleg az Aprilia... Szép estét!
Ok! Köszi!
Van 1 nagyobb gépem is, (elefant 750) romosan vettem, rá ment fél évem. Majd küldök róla képeket, kiváncsi lennék a véleményedre.
Csá, Neked is BUÉK!
Megkaptam, írtam is, amint ideér, postázok! Üdv

BUÉK ;)
Szia Zoli.
Küldtem Neked egy mailt, megkaptad?
Elutaltam a pénzt is.
Bocs a csúszásért, nem nagyon jutottam net közelébe az utóbbi napokban.
Hali: Laci.
Megkaptam először is, csak összekevertelek... Azt hitem tolalcar írta a hsz-t és tőle nem kaptam semmit... Írok neked vissza mailben. Üdv; Zoli
megpróbáltam újra elküldeni.
Nem kaptam semmit. A címem:

bzoltan94@gmail.com
írtam mailt.
Rendben, megtalálsz, fórumon is sokat írok... Üdv
Szia, igen, az ott el van törve, ha azt kicserélném akkor gyári lenne a gép majdnem, köszi, majd megkereslek, ha úgy alakul a pénzem. Üdv és BUÉK!
Robi
Szia! Látom, hogy el van törve, az ülés mögötti idomod, nekem van, ha esetleg azt még rászánnád... Van még rengeteg alkatrészem, ha kell valami az adatlapomon látható elérhetőségeken keresztül megtalálsz. Üdv; Zoli
Honda MTX 80 jó állapotban eladó, nem barmolt, gyári szín és idomok, vízhűtéses, 6 sebességes, működő világítás (reflektor/tompított) és működnek az órák is, fordulatmérő valamint km-óra. Kismotorként használtam B-s jogsival közúton, keveset homokon, befizetett biztosítással, adásvételivel, csak rá kell ülni és hazamész vele, sosem robbant le nálam 1500 km alatt. 700km-rel ezelőtt megfúrattam, pár rúgásra indul a nagy hidegben is, vizet nem forral. Gyári fogaskerék áttételi viszonnyal adom 1:3, közúton 6-osban 80km/h-nál így 8500 a fordulat, de van hozzá egy egy foggal kisebb első lánckerék is, azzal a 80km/h 10500 frod/perc.
Kecskemét környékén van. Csak komoly érdeklődőket várok, nem számítokbe semmit. KP kell.
Ára: 100.000,-
Érd.: 70/335-236öt
Van róla egy fúratás előtti videó is ezen a portálon a kisebbik első fogaskerékkel.
Balázs Róbert
ebben 1et értünk.
Én csak olajforgatóval használtam, semmi baj sem volt vele. Ha valami baja lesz a motornak, az általában az egyén hanyagsága miatt van... Rossz csövek, rossz olaj, rossz rendszer...
dugult már el olajtartályod?szerintem azzal megy amit belerax egyébként az mtx-el futárkodtam(napi 100-150km)t és 2 évig sebaja se volt.tudom mit beszélek.persze úgy korrekt,ha rendberakod.van két olajtartályom eladó
1:30-1:50ig bármelyik jó.ki kell tapasztalni,hogy mennyire füstöl.én a kettő között javasolnám kezdetnek.üdv
Oké.Köszönöm a segítséget.
A láncot itt nézd meg: http://www.jtsprockets.com/52....
A láncon lévő betűjeleket a boltok honlapjain megtalálod.
Nagyvas.hu-n tudsz rendelni 850 Ft az első,hátsó csak két méretben van 3800 és 4000vmennyiért...
Az olasz 25ösre 528as a japánra 428 as lánc illetve lánckerék való...Olaszé nem jó a tiédre!
köszi zoole...
Ne hallgass rá, nem érdemes kikötni a keverőt! Csak a Te érdekedben mondtam!
és szerinted hanyas keveréket használjak az mtx 80 nál?köszi
428H JT Japán lánc 428H 130 szemes.Ilyen jó hozzá?Szerintetek.
Még annyi tudja valaki hogy MTX 125 re pontosan milyen lánc kell.Köszi.