Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia megvan még a motor ?
Vannak még ott tréfás értékek, pölö a 14 loerő:)
AM6, az...... jót röhögtem, köszi! :DDD
Honda nsr 125 mocit rendszámost.
Mit akarsz venni helyette?
Köszönöm a segítséget! Igen nekem is haverom a google de nem mindig akar segíteni De köszönöm van min elindulni....
Például:
http://www.robogoaruhaz.hu/158...

De a gugli neked is barátod.
Eírtam a kérésemet! főtengely felújító készletet szeretnék... hol tudom be szerezni?
Csapágyat a mihez? Egyébként csapágybolt a te esetedben. Nagyvas ha pl. kormány csapágy.
Sziasztok segítséget szeretnék kérni! Csapágy felújító készletet szeretnék venni.. 50ccm honda ns1-hez hol tudom beszerezni?
Aki esetleg ilyen gépben gondolkodik! Nem bánja meg!:D
http://www.kepesmotor.hu/honda...
Sziasztok!Balázs vagyok,olyanba szeretném kérni a segítségeteket,van nekem egy Honda ns125f motorom,és az a baja,hogy indulásnál nem pörög rendesen aztán elkapja és megy rendesen. Valamikor menetközbe is csinálja két sebesség közt alacsonyabb fordulaton.Ahhoz tudnám hasonlítani mint amikor az autóba nem megy minden henger.
Segítséget és a válaszokat előre is köszönöm.Balázs
Igazad van! :)
Nem tudok fészen többet segíteni mint itt, viszont itt néha többen vagyunk XD. Mi több én is tévedhetek, lehet valaki belejavít, így jönnek a tapasztalatok.
igen tervezem megtartani :) nem is akarom rontani marad 50ccm én teljesen meg vagyok elégedve a gépel nincs baj vele! Ha van jó tanácsod szívesen megfogadom mert te jobban benne vagy ebben mint én... fel tudjuk venni a kapcsolatot? face?
Hát, ha tervezed megtartani sokáig és 100%-ig megbízható motort akarsz, pénzed is van rá, akkor hajrá. Csapágy 5K, javítókészlet beszerelve egy húszas kb.
De. Ha nem volt semmi különös zörej, nem raboltál még a héten bankot, akkor is nyugodt lehetsz. Ha nem égettek vele gumit előzőleg naponta akkor az még sokat fog bírni.
27000 van benne jelenleg de 24000nél vetem meg akkor hibái kivolt lyukadva a dugattyú és a gyertya se a sajátja volt... akkor szét szedtem másik dugattyú meg gyertya. Most tervezem felfurni 40.00-ra jelenleg 39.00 van benne
Ötvenessel nincs gáz, szabvány görgő van benne (NTN, INA, SKF mindegy). Fúrni tudod csak ha még lehetséges, nagyobb hengert nem tudsz felrakni mert a szoknya nem illeszkedik.
A főtengelyed állapotát nem tudom megbecsülni :) km mennyi van a motorban?
Nem 80ccm-es a motor hanem 50-es most akarom felfúrni vagy javító furás lesz vagy nagyobb ccm. mit ajánlasz? milyen tűgörgőt rakjak bele? másik kérdésem fel újítsam a főtengelyemet?
Hello
Lehet érdekelne.
Kicsit részletesebben.
mik a bajok az idomokkal?
Lánc fogaskerék: nagyvas. Tűgörgő ha 80ccm és nem volt még buzerálva akkor hondás bolt bárhol az országban. Valószínű spanyolban gyártották, alvázszámra nem lesz találat, típus után keressétek. Boltban nem fogsz kapni mert szabványon kívüli méret. Ekecsülés felejtős mert visszaüt.
azt 1996-tól kezdték gyártani..
Sziasztok! Honda ns-1 motorom van szeretnék hozzá vásárolni láncot illetve hozzá valófogaskereket,még felső tűgörgő hol lehetne venni vagy hol tudom beszerezni kérlek segítsetek! Köszönöm előre is!
Hello eladnám nsr em... ugy számoltam be. De meg válnék töle kellene az ára jogsira :p ha valakit esetleg érdekel azt jelleze.. meg van minden papirja. Szerviz könyv stb... amugy 1997es. Meg van mind három gyári kulcsa. Külsejével foglalkozni kell. De minden más maximálisan jo. Motorikusan ki fogástalan. Jo fékek stb. Minden müsszer és vissza jelzö müködik. Oldal idomjai is meg vannak. Az ára 75000ft ami alku képes! A fej idom és az oldal idomjai is meg vannak! Bár a fwj idomot javitani kell