Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv Hasidom milyen árba van ?
Be, csak éppen tök más a bele..

Az ns elektornikája egy megelehetpsen komplex cucc, a többi mondott izében meg 4-5 alkatrész lifeg.
Üdv mindenkinek. Tudtok adni tippet hogy honnan tudnék hajtókart, szemeringeket és dugattyút rendelni? Nektek fórumosok van valami eladó, akár henger+dugó? de érdekel még km-óra meghajtás is. email: zsombor.flas7er@gmail.com
Honda dio, vagy a testvér modellek: mbx mtx cdije beépíthető. A kábelezéssel barkácsolni kell majd lehet, de nem biztos.
Sziasztok
Egy kérdésem lenne, olyan lehetséges hogy lassacskán tönkre megy a CDI-m? Van amikor indításnál éppen csak pöfög a motor, és ha megmozgatom a CDI-t akkor meg hirtelen erőre kap, nem tudom hogy most tényleg azzal van-e a gond, vagy a kábelekkel, de ahogy mozgatom úgy megy a motor teljesítménye fel-le....
Egy '94-es 19ezer km-t futott motorról van szó, szóval nem annyira lett széthajtva.
Esetleg valami ötlet? Cserére vagy egy másik mocinak a CDI-je jó bele?
Várom a válaszokat és előre is köszi. :)
Szia nekem lenne idomom .
gabofreemail.hu9@freemail.hu
Heló
Honda ns1-hez keresek bal oldali idomot!
Lenne valakinek? Ès ha van mennyi az ára?
Akkor felírom azt is a listámra, köszi!:)
Én is hobbi szinten építgetem a saját pályagépem és én rieju rr felnit tettem alá (a küllős változatot) ami úgyszint 17-es és nem néz ki rosszul rajta..
Igen
Igazán nincsmit! Amúgy simóba kellene?
Nem értem mi volt ez a perverz divat akkoriban hogy a hátsó kerék 1-2"-al nagyobb mint az első de alig találni olyan régebbi motort aminél nem így van :S
Köszi de sajnos nem játszanak, 17-esek kellenének...
Ja és bocsi a minőségért de most szürkületben fényképeztem...
Első gumin lávő szám : 90/90-16
Hátsó gumin lévő szám: 120/90-18 elég érdekes de ez van rajtuk
De ha valakinek esetleg van eladó az újabb fajtából az ne tartsa magában!:)
Zsíros, köszi!
Igen! Majd arról is készítek képet holnap!
Oké.
Hátsóhoz megvan a fék is?
Holnapra mondok pontos méretet + küldök róla fényképet! Gumi nélkül csupaszon 4eFt /db
Köszi!
És ezeknek mik a méreteik, meg mennyibe volna?
Hali!
Ilyen van...
Hali!
Az milyen, van róla képed?
Én is most ns1-es felniket keresek.
egy kisebb vagyon.:)
ns-1 80ccm főtengelycsapácsak és szimeringek.
Üdv. Mindenkinek! Nos eladóvá vált Honda NS-1 Montesa mocim!

Üdv.
Nekem csak a régi hátul dobfékes ns-hez van!