Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia. Nekem van kiegyenlitő tartályom, meg hőfok mérőm is. Van még nagyon sok alkatrészem, idomok nincsennek. Ha gondolod dobj mailt. zsombor.flas7er@gmail.com
Az MTX 80 -asé jó kell legyen hozzá!
üdv sziasztok ! az lenne a kérdésem hogy valaki tud e abban segiten hogy a Honda NS1 elsöféknyeregjét milyen másik nyereggel tudnám leváltani. melyik lenne hozzá kompatibilis? nekem kompletten kellene a motoromhoz.
Sziasztok!
Még lenne egy olyan kérdésem, hogy a honda nsr 50 ill. honda nsr 125-ös fej és oldalidomok jók-e az ns-1-emhez? Mert honda NS-1 montesa-hoz nem találni sehol. Vagy, ha valaki esetleg tudja, hogy van valahol egy bontóban, vagy valamelyőtök bont, az kérem szóljon, köszönöm!!! :)
Sziasztok! honda ns1 50 hez keresek tanksapkát! Aki bont gépet vagy tud az kérem jelezzen, mert sehol nem találok, még hasonlót sem. a tankon ahova teszem a sapkát 30mm-es az átmérő. válaszokat előre is köszönöm! :)
Sziasztok!
Valakinek nincs esetleg egy műszerfala, vagy nem tudjátok, hogy honnan tudnék szerezni?
Sziasztok!
Találtam egy magyar céget amely gyárt idomokat Honda NS 1-hez!
http://www.auto-tuning.hu/kepe...
Annyi a változás hogy az árak már nem az ott feltüntetettek hanem: oladlidom(bal vagy jobb) 18.000 Ft fejidom 20.000 Ft
Csak ha valakit érdekelne!
Meg még annyit hogy a fejidom japán változathoz készül tehát a lámpánál van egy műanyag amit le lehet vágni!(pirossal bekereteztem)
Köszi!
Egyébként nagyon szép állapotú a motorod!
Helló! köszi akkor jó mert ugy raktam bele ..nekem az első 90/80 ... a hátra pedig 110/80 van igy nekem 120km/h megy..
Vélemény?
A gyári 100/80-as gumi helyett 130/70-eset szeretnék felrakni hátra, előre pedig a gyári 90/80-as helyett 100/80- ast! Szerintetek ez mennyiben befolyásolja a motort?
Előre is köszi!
Helló!
Nekem a teleszkóp szimering rugóval felfelé van betéve! Remélem tudtam segíteni!
Ha jól tudom a blokkja az megegyezik a Honda MTX illetve a Honda MBX 80-as blokkjával. (MTX-ből persze a vízhűtésesre gondolok.)
Sziasztok!
Még mindig keresek NS 1 Montesa-hoz Fej illetve oldalidomokat.És ezeken kívül még egy kiegyenlítő tartály és egy vízhőfokmérő is kellene.Ha valakinek van az legyen szíves írjon nekem.
Előre is köszönöm!
Honda ns1 75 első teleszkóp szimering hogy kel jól bele tenni rugóval felfelé vagy lefelé valaki néze már meg neki hogy van a porvédöt felhuza és látszik .SOS.köszi akki túd segiteni .....
csupa olcsóság hobbymotoros :)
Honda ns1-75 höz létezik service manual? Vagy azt lenne jó tudni, hogy melyik motoréval azonos a blokkja. Köszi.
Sziasztok! Találtam NS-1 50-eshez új utángyártott karbit jó áron, itt a link, gondoltam megosztom veletek:
https://motomotors.eu/hu/karbu...
Ha vkit érdekel eladó a zümmencs http://www.kepesmotor.hu/honda...
üdv engem érdekelnének alkatrészek ha vannak még!!!
Sziasztok nekem Honda ns1 75 első teleszkóp szimeringnek kellene a pontos mérete illetve hol tudok szerezni..
Üdvözlök mindenkit! Ns1 75T, SOS-ben keresek fejidomot, és bal oldali oldal idomot! Ha valakinek van elfekvőben. kérem szóljon azonnal, köszönöm!
Üdv volna egy ns1 50-em 6seb. folytatlan blokkal nagyon jól megy , alattam 90et, 100kg wok! Én nagyon keveset vagyok itthol ezért uj gazdát keresnék neki! vannak apróbb hibái. érdeklödni lajos85@gportal.hu lehet vagy itt a forumon:)
Helló esetleg kerekek nem maradtak meg??
Hello esetleg megvan még a motor?? 2 kerékre volna szüksègem
Helló kerekek megvannak még esetleg??