Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az én Mecsekim 6 éves.....akkor Te vagy az első akiről tudomásom van, hogy nála behalt a Mecseki féle szabályzó. Nem volt szerencséd.
Valóban :D 98-as . A kocsim 97-es xD. Köszönöm az infót :) A fesszabályzóm Mecseki féle volt, az halálozott el, most lett egy építve pc venti rajta van hátsó világításon :D Szóval ezen már túl vagyunk :D Pontosan úgy csináltam ahogy írtad :D Meglesem az aksikat :)
Pl itt nézz körbe: motoralkatrész.eu
97-es az max 750-es lehet nem 800, a Tied gondlom 98-as. De ez most mindegy. A lényeg az, hogy cseréltesd ki a fesszabályzódat egy Mecseki félére, tegyél rá PC proci hűtőventilátort, kösd rá a hátsó világításra oszt jó napot. Aksit meg normálisat vegyél bele 10-12-ért olyat kapsz ami 2 évet tud max 3-at a Yuasa ami meg 18 körül van elmegy 5 évet simán.
Helló csipetcsapat !
VFR 800 Fi `97 motorkerékpár van a tulajdonomban és nem tett jót a kicsikém aksijának, hogy a fesszabályzó 20V-ig vagy akár fölé is elengedte a töltést. Az aksi úgy döntött, hogy 13V-nál nagyobb töltést nem hajlandó tárolni így a motor csak és szigorúan úgy indul ha lekapcsolok minden világítást és fogyasztót és akkor semmi olyan könnyedén mint anno. Tehát új akkumulátorra lenne szükségem. A kérdés milyen kell bele, hol kéne megvennem és mekkora összegre számítsak? A másik kérdés ami kapcsolódik. Elgondolkoztam, hogy az incidens után egy töltés visszajelzőt feltennék a motorra. Valakinek esetleg ötlet az elhelyezésre és a típusra? Csak ragasztható jöhet szóba és nem túl nagy, mert elcsúfítani sem szeretném a mocit és furkálni sem akarom az idomokat.
már pénteken megtörtént de köszi ezért is mertem elindulni alsóőrsre
Vtec jelenség,testkábel kicsit alul van méretezve.Csati fölött blankold meg a vezetéket,forrassz oda egy vastagabbat,a másik felét meg rögzisd a vázra.
nem hanem a bal idom alatti két széles közül a kék stekkerben lévő vastag zöld vezeték sarui melegedtek túl
Ülés alatti kábelkötegben volt a hiba?
NGK IMR8B-9H gyári Honda gyertya 4 db ha valakit érdekel.
tegnap meglett a hiba bal kábelkötegben egy csati elégve így aztán alsóőrs pipa igaz most nem vonultunk
Na volt valaki felvonulni Alsóőrsön?
Szűken még éppen hogy belefért a költségvetésbe. Most legalább van egy zsír új 98-as Vifferem
Nem ez a vagyon hanem az én motoromba a karburátor javítószett.Ezért volt a korábbi 3hengerezésem.
Hát ezt mondom ez egy vagyon!
Festés fényezés horpadás javítás haveri alapon 12. Az E betű bele a 6 éves dobomba és TÜV bizonylat dobkillerrel volt egy 5-ös.....ez 17.....
Akkor te nyerted meg a lottó 5-öst!?
Festés kipufogó.....
Szép lett a gép jó gurulást!
6 év után a sport dobom végre megkapta a teljes legalitást....össze lett firkálva mindenféle E betűvel és kapott egy killert is, hogy a sógoréknál se legyen gond majd jóliusban
Már 3 nap kész van, a tabletemen pihen. Szerintem néhány nap és meglesz!
Irtad, hogy lesz beszámoló Crna Gora-ról. Várom :))
Hát nem is most írtam, hogy nem megy.
Akkor vmit rosszul csinálsz mert megy az.
Másik fórum miért nem megy?
Ja.... többfunkciós vastag lánc.