Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Nem rég csináltam a face-en egy csoportot a Honda motorosoknak. Akinek van kedve csatlakozzon hozzánk :)

https://www.facebook.com/group...
VT 750 gyertya hézag? valaki tudja? első hátsó hengernél a gyertyák hézagja egyforma?
Hali Ken ! Megkaphatnám én is emailban a magyar nyelvű le írást. patrota@citromail.hu ELŐRE IS KÖSZI .
Szevasztok!ehez a mocihoz milyen motor olajat használjak szerintetek?előre is köszi a választ!
Sziasztok, csatlakoznék az előttem szólóhoz, kérlek küldjétek el a magyar használatit nekem is a ddddgabor@gmail.com-ra. Nagyon szépen köszönöm!
Szia, olvastam hogy van magyar felhasználói könyved .doc vt 125-höz. el tudnád küldeni nekem is. jociwap@gmail.com Köszi
Sziasztok! Van egy vt125 hidegen beindítom minden rendben van, meleg állapotban amikor vissza engedem a gázt néha lő egyet (visszacsap) olyan mintha nem kapna üzemanyagot. Ha magasra állítom az alapjáratot akkor megszűnik a csattogtatás. viszont ha így hagyom és másnap hidegen indítom akkor meg bőg a motor mert nagyon magas ez az alapjárat a hideg indításhoz. Van valami tipje valakinek, vagy találkoztatok ilyen problémával?
Köszönöm, de már vettem.
Szia!Van 1 bridgeston gumim vadi új,10pénz.
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy ezek a gépek mennyire megbízhatóak? Idős koruk ellenére mennyire állják az idő vasfogát? Érdemes beruházni egy '99es évjáratúba? Milyen állapotban vannak ezek manapság?
Üdv. mindenkinek!
Ha valaki tud új, vagy újszerű 100/90x19 gumit érdekelne, ill chopper tükör, és irányjelző is!
Helló! mindenkinek!
Segítséget kérnék!
Most vettem egy vt 600-ast , és nem tudom levenni az ülést!
Se kulcs, se kallantyút nem látok.....aki tudja hogy kell az írjon lécci!
Helló!VT 600-hoz megmaradt vadi új kopó lamella szettem eladnám,tourmax,japán,gyári minőség,10000huf.06 30 548 58 73,István.
bocsi,sziasztok.nekem vt750-em van 97-es,lehúztam egy csövet a karburátorról és egyszerűen nem találom a helyét:( .A használtautóra tettem fel képeket,kerek kamu 1.000.000ft-ért van fent.ha valaki tudna segíteni,azt nagyon megköszönném!tisztaságmániástibi39
Ha esetleg valaki tudna vt 125 höz 2az 1-be kipufogot engem érdekelne.Kérem értesitsen.
SZIASZTOK..ELADó a képen láthato cruiser-chopper gumi jó állapotban.... japán gyártmány...DUNLOP D 404 150 PER 90 PER 15 MC .... 9.999FT gabor8181@freemail.hu sokat vagyok ausztriában ezért nem mobilozok... de emilt naponta többször is olvasok... posta megoldható.. tiszteletem
Halika, valaki tudna Honda Shadow VT 125 C -hez sport kipufogót honnan lehet rendelni illetve kapni ? 1999-es évjárat!
Sziasztok fiamnak vennék Honda panon prince 125 öst mi a vélemény róla.Köszi.
30 605 6883
SZIASZTOK..ELADNÁM nagyon szép állapotban lévő japán gumijaimat WHITE WALL TIRE dunlop d 404f 150per 80 per 16 col 71h
------------------------------------------------------------------
---
-----
dunlop d404 150 per 90 per 15 mc 74 h
--------------------------------------------------------------------

------
az áruk 20-30 000ft között a bolti áruk alatt 15-25000fttal alacsonyabban....30 605 6883 futárral a kiszállíttás megoldható...
kész a vas :)..am
Sziasztok! Egy VT600-ast szeretnék venni a héten meg is néztem egyet és egy olyan kérdésem lenne ezzel kapcsolatban, hogy normális e az, hogy a kipufogó végétől visszafelé olaj cseppek látszottak a króm felületen. Mit jelent ez? talán eszi az olajat? Kérlek segítsetek! köszi! üdv Miki
honda vt600-hoz gyári új fék és kuplungkar eladó
szacsomotor@freemail.hu
06302692998
Sziasztok!
Milyen motorolajat használtok?(10-40, 15-40, 20-40,)
Sziasztok szükségem lenne egy honda Shadow vt125c- hez való hátsó lámpabúrára jó lenne ha tudna valaki segíteni előre is köszi. email cím mankel32@citromail.hu