Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor tudsz jönni 4.-én?
Lesz utána SZEPT. 25.-én is-ha minden igaz-
PÁLYAMOTOROZÁS - CHROBÁK JÁNOS OKTATÁSSAL EGYBEKÖTVE!
Aki volt már, annak tetszett, és jöhet második alkalommal, hogy tovább fejlődjön, aki még nem volt, annak szívesen ajánlom, ha szeretne kicsit jobban motorozni!
A jelentkezéseket előre várjuk, a létszám miatt fontos tudni!
Akár itt is írhattok, vagy info TOTYA K6-NÁL!
Király volt a mai hungaroring! Totya k6:2:15, Ramírez:2:20
Igen, igen...en is nagyon szeretnek mar talizni meg motorozni veled/tek ami kesik nem mulik.
Hát mer,.. nem tudom. MER a szept. 4. van kiírva már régen! Nem én vagyok a főnök azért.. csak kicsit.. he-he! De tudod hogy téged értesítelek mindig! :) Tényleg jó lenne már találkozni... persze nem csak dumálunk, mocizunk is!
Igen szeretnek menni mar ezer eve nem voltam...most hetvegen nem lesz?mir nem lesz?
Ezzz jóóó!
Köszi, hallottunk róla, ..legalábbis én. Szeretnék is menni, de sztem most nem fog menni! De nagyon jó hogy ilyen célokért is összefognak!
Szia Andiiii! Jövő héten vasárnap lesz pályanap, szept. 4-én! De jó lesz ha te is jössz!
sziasztok holnap jótékonysági motoros nap lesz a kakucsringen egész napos 4000pénz ha valakit érdekkel üdv nektek bendi mz kupából 355
Mikor lesz Kalo ringen palyazas legkozelebb?

Azt mondta a Jani,h nem menyaszony,h fehéret vegyen.
Csak fekete jöhet szóba.
Én szerintem nagyon rendbe van!
(nem azért mert nekem is ilyen van más színben de... )
Zsolti köszönöm szépen! (Peti)
an 1c kiadó trélerem.Fölfér az én motorom is.Viheted,de velem együtt.
Ja novemberig csak nézegetem a motorokat!
Spanyol vagy dél olasz pálya kellene.....
Te majd novemberbe készűlj.
Hát akkor készülj a következőre!
Előre nem látható okok!?
Pedig már készültem...........
NE gyertek vasárnap kaloringezni, mert előre nem látható okok miatt ELMARAD!
LEGKÖZELEBB: SZEPTEMBER 4.
köszönöm mindenkinek! igyekszek még idén húzni akarom a gázt
kawának a jobb oldalát festeni kell, plexi kitört,de megvan a gyári,meg lábtartót meg kell hegeszteni rendbe lehet hozni,és nem fog sokáig betegeskedni hétvégén találkozunk!
Szabin gyógyulj meg minnel hamarabb! Kawa hogy van?