Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

teatyaúristen.milyen gép ez ? milyen hangja van motorfékkel ? V hangja van de nem tudok rájönni,hogy 4 vagy 2 hengeres. kirázott a hideg ahogy néztem a videót ! Bobby a lényeg,hogy úgy csináld,hogy neked tetszen !
Nem tudom Tetszik igy
Tudom,h ott volt.
Én úgy értetem miért nem a csöveket alakítotad úgy,h fönt maradjanak a dobok de a bokád is el férjen
nekünk csiszolnunk kellene még jó sokat,hogy megkaphassa a festést és a matricákat
Hú ha a jobb oldal természetes a baloldalra a kerék előtt vittem el az egy picit bonyolultabb volt mert a sztendert is meg a láncot is figyelembe kellet vennem de inkább csak a funkcionális mint látványos mert nem szerettem volna a leömlő csöve(ke)t szétvágni. Ahhoz technikailag nem vagyok felvértezve
Grat,nagyon szép lett. Hogy oldottad meg ?
Szia Totya ha jól emlékszem olyan volt
Grat!
Jó lett!
Nagyon ügyes vagy!
Ménem maradsz a m,árka hasonlításnál?pl:R1
Mondjuk annak az ülés alatt megy el
Arra nem gondoltál,h ott vidd el?
Hi! Szerintem is jó lett kíváncsi vagyok a hagjára!Grt!
Jó lett!
Gratula!
Szia Roli.Jobbra döntéskor nem bírtam kifordítani a bokámat mert útban volt a cső És így láttam legjobbnak És mindig is tetszetek a dupla kipufogós mocik (k7 1000)
Szép lett így a motor. Hogy hogy átalakítottad?
Hát még én
De jó Bobby, örülök hogy készen van!
HiiHiiiHiii Kipufogó is készen (A tartó nem a végleges)
Hasonló jókat kíván a Hörnyéki család is !
Egyébként nemsokára remélem mindenkivel találkozunk, legkésőbb jan. 7-én!
Addig is minden Kalo-ring-esnek Nagyon Boldog Karácsonyt, és Boldog, sikerekben, szeretetben gazdag Új Évet kívánok!
Na de jó, szóljatok, ha mentek, kimegyek fotózni!
Szia itt a helyi bontóba vettem dekli védö nincs de kutatás tárgyát képezi !
honnan szerezted be az alkatrészeket ? deklivédő is van rajta ?
Szia én benne vagyok A moci készen áll a pályanapra
Hétvégén pályanap a Kaloringen,persze csak azután,hogy eldobáltuk a havat a pálya teljes területén ! Kötelező kellék az akkumulátorról működtetett égőkkel körbetekert bőrruha és a dupla kesztyű. Na ki jön ? komolyra fordítva a szót,nagyon pang a fórum !
Itt is köszönöm
Bobbynak Boldog születésnapot itt is !