Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Remélem ma estére készl esz!
Remélem.
A te motorod kész van?
Hétvégén karajkodás!
Janinál!

Miért nem?
Na jó, lehet nem is akarom annyira...
Képek? Csak Totyánál?
Szerintem is szuperjó volt!
Számunkra volt a meg tiszteltetés, h veled ihattunk és meg tapasztalhattuk,h milyen a Boby alkoholos befolyásoltság alatt.
Köszönöm srácok lányok a tegnap estét !Fantasztikusan éreztem magam
Én?
Te vagy már a főő szervező!
Akkor szed össze a csapatot én most nyaralok
Nekem jó is lehetne.
Augusztus-20 Kecsó-Ring ?
Hát ez az! Mi?
Mi van ?
Gyertek csatlakozzatok a SuMo csoporthoz a FB-on. Reméljük összejön egy jó kis supermotos csoport. Eddig közel százan vagyunk az ország minden részéről!
Lehet közös gurulásokat, pályázásokat szervezni.
Ha van valami kérdésed, nyugodtan felteheted.
Itt nincsenek arc nélküli hülyegyerekek akik beszólnak.

http://www.facebook.com/groups...

"mert szükség van supermotos programokra"
Sajna munka!
Még én már sokszor ki nyílvánítottam az idei E.ringről magam.
yamaha
Koszi a valaszt. Az enyem 2002es utolso szerias karbis. Most repsol syntetic 10w50et tettem bele, majd kiderul mit mutat. Vetillatorom sajnos nincs cserebe nagyobb versenyhuto van fent. De majd hetfon kiderul mit muzsikal. Tenyleg, hetfon valaki Euro ring?
Hi! Nekem nem ette az olajat vagy nagyon minimális elenyésző mennyiségben.Castrol power 1 racing 10w50 6000 km enként cserélve.De az elején volt benne Castrol:Actevo Castrol rs 10w60.Más olajat nem próbáltam.Vízhőfok 85-99 cel. melegben eringen 99cel volt ,de ez nem probléma ha van benne ventilátor szerintem!Nekem bajom nem volt vele az enyém 2003 inj.modell volt!Jó motor a Yamaha persze mint minden márkánál lehetnek kivételek használattól függően!
Szia TriplaT mi van a gépsárkánnyal Kész van már?
Heló!
Ígértem neked egy "powerballt" azaz elküldöm hogy miről van szó.
Kézerősítő meg váll alkar stb.
Power Ball

Video róla

Üdv!
Mivel mostanában nem járok már közel sem annyit haza, illetve ezzel amúgy sem lehetne közúton, és trélerem sincs, ezért majd max ősszel, amikor viszem haza téli pihenőre, azt úgy időzítem, hogy egy pályanap beleférjen . Vagy figyelem a topikot, és ha mentek Kakucsra, vagy Euroringre, akkor jövök én is . De majd csinálok képet, és felrakom