Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is ez volt meg eddíg is, és nem találtam benne konkrétat szimeringről... várom a továbbiakat
www.manualedereparatie.info.zi..." title="http://www.manualedereparatie.info/manuale/Kawasaki/Kawasaki_Er5_2004_Manual_de_reparatie_www.manualedereparatie.info.zi..." target="_blank">http://www.manualedereparatie....
Hali! Nincs szimering,vagy más tömítő anyag.az önindító szabadonfutóját is a motorolaj keni! Legalább is én így tudom.
azt a képet esetleg megtudod osztani, a tekercs alatt lenne a szimering? mert a levett dekniben sajnos nem látom. Köszi
Szia, egyértelmű, hogy nem szabad olajban úsznia. A főtengely hajtja meg a generátor forgó részét (a tekercsek az oldaldekni belős felén fixen vannak.) és ott van egy szimering.
Nekem van angol service manual fotókkal, ott jól látszik.
Valószínűleg a főtengely szimeringgel lesz a gond.
Azért megnézném a főtengely csapágyat is, mert ha azzal gond van, forgás közben a főtengely valamelyik irányban "ver" és tönkreteheti a szimeringet.
Hello! segítség kéne! nekem van egy er-5-öm, olyan problémám lett az utolsó mászkálásomnál hogy elfogyott a töltés(hol van hol nincs, főként nincs), elkezdtem átnézni de nem találtam semmiféle kábelszakadást vagy hibás biztosítékot, ezért levettem a deknit hogy meglessem a generátorral minden oké-e és hát nagy meglepetésemre állt benne az olaj. nyugtassatok meg hogy ott nem szabad olajnak lennie, és valószínűleg a szimering adta fel a harcot. mert a 300 oldalas szerelési könyvében nem találtam erre külön leírást és egyik rajzon sem látszik. előre is köszi!
A usereknek ez a szöveg jó , de kétlem, hogy a tanár elfogadná
Az nem rossz.

Én csak annyit mondok a stupid usereknek, hogy a számítógép füsttel működik. Ha látja elszállni belőle a füstöt, akkor szóljon.
aha

nyugi Norbi, legalább okos leszel
Remélem, akinek lehetősége van gurul egyet ebben a napsütéses szép időben...

Nem úgy mint én, aki a proceszor architectura mélységeit tanulja
na mi van? mindenki józanodik még?!

BUÉK! "TKB"
BUjÉK
Boldog új esztendőt mindenkinek
Boldog Új Évet Kívánok minden ismerősnek és nem ismerősnek!
B.U.É.K. Mindenkinek
BUÉK TKB!

Lütyő, Andi,Fisi- Er-a
Mi itt bulizunk nálunk, és gondolunk Rátok!
A kirepülő pezsgődugóhoz hasonló látványban legyen része 2013-ban az út mellett álldogállóknak, amikor a TKB elhúz ezerrel előttük az úton!

Boldog Új Évet mindenkinek
jó lenne, ha csatolná a képet ez a f.s
A Kawasaki hatalmas istene gyújtson világosságot elborult torz agyunkban, és motoros túráinkon fényeskedjék tévútra futott alantas életünk csillagösvényén.

BÚÉK TKB!
Boldog Új Évet minden kedves motorosnak, és mindenki másnak is!
Minden Trógernek és szimpatizánsnak Bódogújévet kívánunk.
Azért egy szilveszteri évzáró körre kivittem Rosinantét. Már hanyagoltuk egymást egy ideje.Asszem a z aksinak lassan befelhősödik.