Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

En uj vagyok mint ezen a forumon mint a motorok vilagaban de ez a "kinekamotorjajobbtema" kicsit gyerekes. mindenkinek megvan a maga jo motorja amibe bizik ambar az nem biztos hogy azt jelenti hogy a "rivalis" motorbol nem talalna egy hasonlo jot. szerintem ez a szutykozodas fiataloknak jobban all. Peace
Isten éressen már meg!Veréb vagy,hogy minden xarra rárepülsz?Kawasakit nem ajánlunk senkinek.Jó az ha felverik az árat balfaszok?
Bár aki eladná annak jó lehet.
Egyszer már azt hittem túl léptél ezen a szinten Kolos.Akkor örültem.Ez a madár nem tud arról mi a karácsony.Suzuki kell neki.Jézuska nem hozott?
Minek?
Egyél is- úgyis nőnöd kell még törpike! Boldog Karácsonyt!


Remek móka ez szemlélődve is. Azt hiszem be is kapok egy szép zöld kawászos uborkát mellé
Szia Bokkon!

Én is kívánok Nektek minden szépet és jót!
Köszönöm a koszontest Zimikém!
Mesélek én neked barátom!
A KLV 1000, egy atcimkezett nem nagy valami Dl 1000 V-strom , amit ha jól tudom, csak 2005-ben cserebereltek a Sutyukival a sokkal minőségibb es gyönyörű Vn 1600 Mean Streakre, ha annyira okos lettél volna, mint azt lattatni szeretnéd, akkor nem huzod magad faszra barátom, a Sutyuki M 1600- al.
Szal a mutatvány besűlt, ülj vissza a karácsonyi asztalhoz falatozni.
Muszáj még karácsonykor is trollkodni?
Ha GS-t keres, akkor ír a Ti topicotokba, úgyis a fél fórum árulja a sajátját.
Kb. erre a stílusra számítottam tőletek.
Nagy kawarajongók, meséljetek már nekem egy kicsit a KLV 1000-ről!
Kedves Er-5 Fórumtagok!

Kívánok Nektek és Családotoknak Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Boldog Új Évet!

:@ Remélem hamar nyár lesz és találkozunk mindenkivel a talin
Boldog szülinapot Fisi!
Neked is csöppöm!
Kellemes ünnepeket kívánok minden fórumos tesómnak!
nekem is........nekem is
Kellemes Ünnepeket!
Hogy néz máá ki tééé
tipus kerdese leginkabb ar fuggo suzukira sem hallottam panaszokat. nem sok a valasztek itt angliaban
GS 500-on is érdemes lenne elgondolkodni!
Boldog Karácsonyt!