Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
én majd egy éve hajtok egy z750-est, eddig 12ezer km van benne, amiből 7000t én tettem bele, és gondoltam leírom a tapasztalataim. én is észrevettem, hogy van egy kis rezonancia 7000-es fordulat környékén, de szerintem nem vészes, igazán nem is zavar. a végsebességéről annyit, hogy alattam 238volt a legtöbb ( én 90 kiló vagyok+ bőrruha,sisak, gerincvédő stb.) igazából 2 gyengéje van szerintem a mocinak: az egyik a féke, jól adagolható, de kicsit lehetne harapósabb is, a másik a hátsó csillapítás, ami kényelmes,de ha igazán meghajtod a vasat, akkor nekem elkezd belibegni. és ez egy 190es kanyarnál elég zavaró tud lenni...
Tőllem ilyet ne kérdezz! Menj be egy kereskedéshez és kér árajánlatot ott biztos segítenek.
Lehet, hogy rosszul látom, de nem egy Budapest melletti város van a moci hátterében, méghozzá a rendőrség közelében?
Köszi! Kb. én is ennyire tippeltem. Remélem az új se lesz több.
off: és szted mennyi az a minimális bejelentett fizu, amire adnak ekkora hitelt? Én minimálbérrel vagyok hivatalosan és ez a 2,5 milla lehet sok. Pedig használtmocit nem lízingelnék, se a 750-est, mert túrázni inkább az ezres. Könnyen megadják vajon? Vagy ne kérdezzek ilyeneket?
szép vas
Ára, km?
Jé egy Csabai! Nem jössz majd gurulni? Én is ott lakom!
egy kép róla
Sziasztok!
Lenne egy 2005-ös évjáratú Z-1000- em eladó.A motor fekete megjelenésre nagyon esztétikus,leszervizelve új gumikkal.Elérhetőségem:06/70-360-75-65
A z1000 új ára 2,5 körül mozog ez kereskedéstől is függ, de álltalaában annyi.
Üdv!
Én nyár elejére tervezek lízingelni egy új Z1000-t, de ez az új árának függvénye lesz. Tudja vki mennyi lesz várhatóan, vagy azt hogy mennyi most, mert itt a neten egy márkabolt hirdetést sem találtam.
hy. 2 év múlva lehet hogy egy z750-et veszek. Szerintetek újjonan megéri?
kacsorjanika, en nehezen is de a baratnom konnyen elfogadta...!
Ez a rezonancia a Z-hez hozzátartozik, igy kell elfogani.
Sziasztok.Én is csatlakozom.Egy 2005 Z750 tulajdonosa vagyok.Sajnos nálam is jelentkezik a rezonancia
Szép vas mester:)
kacsorjanika es tobbiek, Tettem fel kepet a zetorrol. A regisztraciom adatainal van. Majd a tobbi vasrol (es muanyagrol is fogok felrakni)

Big Al ugy ment 257-et, hogy a SuperBike magazinban volt leirva... (ami nem baj, csak tudjuk hova huz a szivuk). Vagy lehet, hogy az 1000-essel ment annyit.

Ave!
ki merte leszedni a hozzászólásom?! :P
Más hirdethet vagy mi?! :P
Szal ledes, integrált indexes hátsó lámpa akit érdekel, írjon! szr.3.14@gmail.com
ár 25 ropi.
Én 65kilo és 170 centi vagyok,5. nyélen 230 at mutatott az óra.De onnan már az istenért sem birtam tovább huzni a nagy szél miatt!Kiváncsi lennék a superbike-os Big Al hogy az istenbe ment 257 kmh-t vele!!!
az biztos hogy 200 felett elég neki gyorsulni...
Fiuk, lanyok,

Arrol nem is erdemes vitazni, hogy a mocinak tobbet kellene mennie, mert az tuti! 195cm, 100kg vagyok tankon hasalva 218 volt a legtobb, amit valaha az oran lattam, ugy emlekszem. Ez 5. fokozat tiltasnal volt. Igazabol nem is probaltam ki tul sokszor a vegsebesseget, mert 180 folott mar csak kinlodik a motor. Teszek kepet kesobb, kacsorjanika addig is egy piros Z-t kepzelj el! Egybkent vicc volt, a moci a hiba ellenere (vagy eppen ezert) nem elado.

Capa

Egyebkent mindenkinek zizeg-rezeg a motor 4000 es 7000 kozott felgazon?
Capa.
Dobj már róla fel egy képet
Capa!
Te merre lax, hátha tudok segíteni!
Engem a narancs érdekel!
Az öcsém Z750S-e alattam óra szerint 240 fölött megy egy hangyafasznyival (95 kiló vagyok), alatta pedig 250-et (67 kiló).
kacsorjanika,

Kezenfekvo az otleted, csak nem bizom a szervizben. Vegso esetben persze ezt fogom tenni...
Az enyem piros, az nem jo?
Cap
Capa
Sztem keress fel egy kawa szervízt és kérdezz rá h mennyiért néznék meg!
Amugy újonnan vetted?
Narancs Z750 van valakinek eladó?