Kawasaki Z 750 / 1000

Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze
irtam
Tudsz írni nekem messengeren? Az itteni felhasználónevemmel megtalálsz.
Szia,

van
Nekem is 190/55 van rajta, nekem tetszik így.
2004 Z100
Ugyanitt keresnék motoromhoz hátsó lengővillába emelőszemeket, és felhajtható karjaimat illetve karvédős kormányvégsúlyaimat cserélném gyárira! Helyileg Tatabánya, itt nem vagyok annyira aktív, ha van valamid kérlek hívj +36203470446
Nekem sokkal jobban tetszik 👍
Hello
190/55 lesz.
Sziasztok, nincs véletlen valakinek eladó kawasaki z1000 05re eredeti hátsó lámpa? :D
Nem túl aktív a fórum 😐
Ha még számít, szerintem nem,
én fordítva csináltam z750 gyári 180-as és 190-re cseréltem,
szerintem jobb 🤗
köszi
Hello
Az lenne a kérdésem hogy egy 2004. Z1000- re érdemes lenne 190/50 r17. helyett 180/55 r17. feltenni?
Köszönöm.
Szia! Érdeklődők, hogy megoldódott a problémád és mi volt a baj? Nekem is most elkezte csinálni hogy kb. másfél óra után leáll
Sziasztok!
Eladó lett az ezredes ha netán valaki ilyet keresne...!
https://www.kepesmotor.hu/kawa...
30/6582004
Üdv márkatársak. Kérdésem a következő:Kawasaki klt 160 hoz hol tudok esetleg alkatrészeket vásárolni? 1982 évjárat USA modell. Berántós 3 kerekű.Kicsit gatya de nem menthetetlen.Köszönöm a segítséget előre is.
Küld el a számod és felhívlak mert csak órák múlva megy el az üzenet.
Ha nem vagy messze akkor érte mennék, Nyíregyháza mellett lakok.
Ha nagyobb a távolság akkor utánvétes csomagként? Postát is fizetem!
Helló
Megvan a tükör.
Nemrég vettem meg a mocit, csak most kezdtem el bogarászni pár dolog után.
A jobb oldali tükörbe ragasztott lap van és borzasztó 🤦🏻‍♂️
Üdv! Esetleg megvan még? 😅
Olvasgattam igen, hasonlók a tünetek...
még nem volt időm végigolvasni mindent mert még dolgozok 😬
Elolvastad az alattad levo pàr bejegyzest?
Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni. Alany, 2003 Z1000. elindulok vele rendesen, amikor átmelegszik minden, egyszer csak kigyullad a FI lámpa meg az olajnyomás lámpa, és menet közben leáll a motor.
megállok, gyújtást leveszem majd indítok és elindul. Aztán egyre sűrűbben csinálja. Ha megállok 15-20 percre pihenni, akkor utána jódarabig megy megint.
Tippeket, tapasztalatot, ötletet szivesen fogadok, hogy mi lehet a probléma...
További szép napot és széles utat mindenkinek. :)
Szia! ECU cserére kaptam én is javaslatot egy márka társtól nála az megoldotta a problémát azt mondta. Én is körbe telefonáltam gyorsan a bontókat de sehol nincs most ECU de kaptam ígéretet az egyiktől ha lesz akkor szólnak :). Ha meg írod a fejleményeket azt nagyon megköszönöm. Üdv: Csaby70
Hello, Kawa Z 1000, 207-209 évjáratra keresek BIONDI szélterelőt.
Ha valaki tudna, köszi