Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erre szokták mondani hogy a látszat néha csal Már 5 motort megnéztünk eddig mindegyik szar volt Holnap még 3 hátravan és remélem lesz közte végre olyan amit meglehet venni
Ott szokott törni a blokktartó, mert oda szoktak rakni "bukógombát" és behúzzák agyig a csavart, ami egyből töri borulás nélkül is. :D Képek alapján olyan mint ami egész egybe van, bár szemből nézve mint ha kicsit csálén állna az a fejidom. :D
Elnézést ha érthetetlen voltam Bejelöltem melyik csavar az és a mögött a blokktartó van elrepedve. VIdeot levettem, amugy a szabadonfutó szól inditáskor. Tulaj azt mondta márciusba vette, lekérdeztük 23 napja hozta be Vételre nem ajánlom senkinek
Hali! Ennek fussunk neki még1x szerintem, mert elvesztettem a fonalat... :D Blokktartó van, vázmerevítő nincs. :D 2 kép van felrakva, videó nincs :D
Sziasztok! Kéne segítség egy z750 vásárláshoz. felrakok egy videot aki tudja nézze meg mert a motor indítás után elég furcsa hangot ad ki. Önindító vagy szabadonfutóra gyanakszom. 2012-es 24000 van benne,osztrákból jött 1 hónapja. Szóval kétlem hogy tényleg ennyi a km. másik furcsa hogy a vázmerevítő az oldalán egy csavar a blokk hátulján megy bele magába a blokkházba és egyik oldalt el is van törve. Ezért gyanakodok önindítóra de aki tud más infot az ne tartsa magában. Szart nem szeretnénk venni. Viszont ha valakinek van eladó z750e a 2007 es vagy újabb 1.350.000 ig az jelentkezzen
gdgsgds
Köszi! Az Oemparts nyert.
Ivanics, Steelhorse motor Pécs avagy kawazsolti, és személyes kedvencem a Partzilla illetve annak magyar megfelelője az Oemparts!
Jelcsánál érdeklődj!
Sziasztok!
Szerintetek hol lehet kapni 2005-ös Z750S-hez üzemanyag szivattyú relét? Beírtam a Google-ba a számát, de magyar találatot nem találtam.
Sziasztok,
Nincs valakinek 2008 as Z1000 re üléspúp eladó ?
Tiszteletem a kollegáknak! Érdeklődnék hogy a teleszkóp dugattyú gyűrűjét mivel lehet helyettesíteni? Mármint a műanyagot. Mert gyári alkatrészt nem találok.. előre is köszi a választ. Ui: képen csatolom miről is lenne szó
Kösz a javaslatod. Gyertyán nem gondolkodtam még de facén adtak egy tippet hogy az alapjaratot tekerjen kicsit feljebb
Ugy nézki javúlást értem el hogy lekopogjam.
Nekem mas motornal volt hasonló, rosz hőértékű gyertyat kaptam (a régi tulaj adta újonan) a motorhoz, gondolom nálad nem ez a gond,
illetve a Z-nél jártam úgy hogy az egyik gyertya kontakt hibas volt (2000km után) nehezen indult és alacsony fordulaton alig ment, kicseréltem a gyertyákat és minden ok
Face csoport jó lehet akinek van, nekem nincs nem is tervezem, ezert ha a forumról vannak ott is tagok szeretném kérni hogy irjátok be ide is ha összetartas, közös gurulas lesz előre is köszi
A tükörkiemelő mennyire volt hasznos? Nincs nagy vállam, de a tükör felét kitakarja a vállam. Illetve hol vetted?
Elkelt mindegyik.
Helo mindenki . Facebukon nyilt egy új csoport kawasaki z1000sx z1000
A motor elkelt, tehát ami eladó még: Gen1-hez (04-06) Kappa KZ443 (Givi 443FZ) hátsó doboztartó konzol + Givi Monokey platni: 25.000-
Ezeket tavaly nyáron vettem újan.
Szerszámkészlet, hiánytalan szerszámokkal: 7.000-

Posta megoldható.
Sziasztok. Az lenne kérdésem hogy mi mehet a gond ha meleg motor és rohadt nehezen kapja el inditáskor szinte gázfröcs nélkül nemalarja a jot. Ez egy z1000sx . Kösz a válaszokat elöre is.
Sziasztok! Eladó használt gyújtógyertya tömítés (szelepfedél) Kawa Z750S (2006). Csatolok linket is: https://www.kepesmotor.hu/moto...
Sziasztok!...Z1000 vennék saját részre 2008-tól max 25.000km!
Sziasztok!
Z750S-hez keresek bal oldali fejidom burkolatot és km óra tartó "vasat".
Sziasztok!
Kawasaki Z1000SX-hez 2011-től eladók az alábbi cuccok, ha valakit érdekel:
Gyári zselés ülés első+hátsó - 65e Ft
Givi hátsó doboztartó+platni+doboz - 60e Ft
Michelin PR4 120/70-190/50-es keveset futott gumi párban - 40e
30/895-7364
a kép kicsi de ilyenhez