Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

neked már van, minek még egy
Dobd erre felé
akkor kidobom a 10R futóművet
Sajnos nem tudom
...
Maradék motyók 08-09es 10-esből eladók, akár egyben az egész...
70/6321-829
Hali!
15000 ft-ért oda tudom adni, a tüskék hiányoznak róla de rendelhető, 3-4 ezer darabja, de újjonan 300 euró volt a szett.
Hali!

A lábtartó szett hogyé fáj?
akkor neked bejött
egy kérdésem lenne. a 04-05 zx10R alsó felső villahídban a teleszkópok távolsága meg egyezik a 08-09-es évjáratéval vagy más a távolságuk?
Nem vitatkozni szeretnék, de festeni kellett, mert ugye a zx10 zöld nem olyan mint a többié, de azonkívül semmilyen utómunkálatot nem igényelt, hézagok stb. minden rendben van, és még csak nem is lötyög!
kérdezd meg a basit milyen ABS anyag az amit CHÍNÁBAN árulnak.
hőre szenesedő ABS
50-60 e ért festett idomszett sztán ragasztgathatod, meeeeeeee hegeszteni nem lehet
a föstésük : tééééép a képeken.
mikor megérkezik : teliberrel szebben föstöd le fél liter pálesz után.
méretpontosságuk : 1 képzet minden hájjal megkent szerelő 1.5 napi munkája hogy álljon valahugy rajta.
Én 9000Ft-ér vettem kínait, és hibátlanul áll rajta, ráadásul ABS.
írj rám légyszi, ulidui@gmail.com és kitaláljuk ;)
egy reális összegért eladó. nem 20-30 e ft-ra gondoltam, és nem tévesztendő össze a kínai másolatokkal, ami üléspúp ugyan de mikor pl az itteni gumis srác az öccsétől kapott egy másolatot, megmutatta hogy kell feltenni a helyére akkor csak nevettem egyet rajta, olyan megoldást láttam.
tegyél egy korrekt ajánlatot és karácsonyra fel pattinthatod az özvegycsinálóra. nekem nem futotta össze a zx10R-re
Szia! mennyi az annyi? :)
Köszönöm szépen.
04 05 zx10R-hez gyári üléspúp, használt, egy karc található a lakkozáson, eladó.
Akle,

a 3szög idom végéhez szokták ...
Sziasztok,
Nem tud valaki segíteni,hogy a 2009-esre hová lehet bukógombát felszerelni?
Köszi előre is.
Sziasztok!
Van néhány eladó alkatrészem 2004-05-ös ZX-10-hez, akit érdekel hívjon:20-596-8172
04-05-ös 10-eshez nagyon szép állapotban ARROW rendszer eladó! Fel lehet tenni a 06-07-re is, és a 08-10-es évjáratúra is!
Eladó Kawasaki ZX10-R 2006-2007 verseny, füstös Bubis plexi! Kérésre küldök képet! Teljesen új! Ár: 6000 Ft
Tel: 70-615-9136
Email: n.misi.tt@gmail.com
Üdv

Egy fura kérdést szeretnék feltenni. A 2010ben leköszönő Kawasaki ZX10R 5 küllős kereke belemegy az új generációs, 2011től kapható modellbe?