Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A gyarival jarsz a legjobban.
Sziasztok!Kuplungom a végét járja!Érdeklődnék,hogy ki milyen márkát javasolna kizárlag utcára!Előre is köszönöm
Köszönöm a valaszokat!
Esetleg valakinek elfekvőben önindító dekni?
Ugyanitt e betűs Akrapovic dobpár, esetleg rendszer eladó
Sziaszok!

Kawasaki zx10r 2008 évjárathoz rövid zöld cnc fék és kuplungkart nem tud valaki?
ebay rendelés nem jött meg, de ismerősnek sürgősen kellene......tehát itthoni eladó érdekelné...

Köszönöm előre is ;)
Ne tedd. Én most vettem egy komplett szettet! 130 volt az alapár. Hozzá megy 50 helyett 100 dollár postakoltség aztán itthon leragad a vámon 2 hétre aztán küldik az 55ezres csekket (áfa + vám). Brutálisan sokat szívtam vele mire felkerult a 'helyére'
ebay idom szettet felejtsd el nagy ívben, sok felkiáltó jelet tennék ide !!!!!!!!!!!
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni Tőletek!
A múlt héten estem Romàniában 2006os zx10 esemmel.
Keresek hozzá faridomot, hátsó ülést, jobbos hátsó indexet, jobbos lábtartó konzolt, jobbos tükröt, bukógomba koptatót.
Karcolódott az oldalidom és a fejidom. Mit gondoltok az ebay es idomszettekről es lábtartókról? Azért mert 130-170ért van komplett szett... lábtartó pár 40e. Így jobban járnék anyagilag mintha darabonként venném meg és fényeztetném, viszont félek a minőségtől.
Az esés előtt nagyon szep szinte karcmentes állapotban volt, szeretném ugyanígy megcsinalni.
Aki tudna esetleg segíteni az kérem hívjon az alábbi számon
Köszönöm!
Tel. 20/360-55-14
Sziasztok...Érdekel valakit S1000RR teljes gyári idomszett egy-két kiegészítővel?
sziasztok.most jártam utána ,hogy kawasakiba és yamahába jó csak az a lényeg,hogy ne központi trafós legyen, hanem minden gyertyánál külön trafó.
Sziasztok eladóvà vàlt HealTech tipusu gyorsvàltóm . 2007-es r1-en hasznàltam AGO motornàl lett beszerelve .elmèletileg minden japàn sornègy injektoroshoz jó.telefonon keresztül komunikàl így lehet a vàltàsi időket beàllitani.àra 43000 Ft keressetek nyugodtan megbeszèljük.06204678480
Az olcsóak közül nem fogsz jót találni, drágábban meg akad fiatalabb motor is. Utcára kényelmetlen lesz, pályán sok 600-as gyorsabb. Ha nem vettem el a kedved az enyém eladó. Motorban 1000km, öhlins, brembo, bst karbon kerék, új láncszett, stb.
Az már rég szétrepült mostanra. Egyébként visszahívták vele az első 16 000db-ot. Nem kell piszkálni a fordulatszám limitert.
Generátor szeret szétrepülni.
Mást én nem tudok...
Sziasztok!
Kis segìtséget szeretnek kerni akinek van 2004-5os zx10r-je azt tudna mondani par dolgot errol a tipusrol mire kell figyelni vasarlaskor!Nagyon tetszik ez a tipus es nem akarok mellé lőni vele!
Koszi mindenkinek
Köszönöm a válaszokat!A héten dől el,hogy elviszik vagy nem!
utcán 1 személlyel nekem se jó, pályán is csak tempósan működik az eleje. hátulra tettem új gsx-r rugóstagot, megváltás volt.
nagy a baj a fejekben. sima gyári zx10r fékkel tudsz gurulni első keréken, 250-ről normálisan megállít. Ami szar a zx9 fék.
Felülre elég egy ducati 1098s brembo és a jó minőségű dot4 fékolaj+fém fékcső. szerintem levegős a féked, esetleg koszos a rendszer.
Én itt voltam. Kérdezz rá.

http://www.zenithracing.eu/magunkrol
Köszönöm!Tudnátok olyan szakembert aki rám tudná állítani az első futóművet
Én most csináltam meg a cbr-en a féket. Lent maradt a gyári brembo SA betéttel. Fém fékcső, felül ducatiról való munkahenger. Most fog ahogy kell. Gyári nissin munkahengerrel nagyon takony volt.
brembo rcs19 föfékhenger és zx6r nissin féknyereg ,vagy bremo m4
Rosszul fogalmaztam!Van fék!-de egy R1nek vagy cbr1000 nek a féke sokkal jobb nekem mint ennek!Valami olyat szeretnék elérni ha megmarad a gépem!
Azok is szét lettek szedve
Alját szedd szét. Karmantyúk, porvédő gyűrűk. Porvédő gyűrű beragad nem segít az RCS19 se.
Gyári felső munkahenger lett cserélve!Új olaj