Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

10 órakor talizunk Fehérvár Tesco-s Shell kútnál. Kérem jelezze, aki oda jön, hogy mindenkit megvárjunk, de feleslegesen meg ne várjunk arra aki közvetlen Siófokra megy...
A helyzet a következő:
Szombaton reggel Istifiúval 9:00 körül indulunk Bp-ről az M1-M7 kivezető OMV kútról. Székesfehérváron találkozunk GURO-val és Ukawa-val. Elvileg ott csapódik a társasághoz F2Tom és Gyurgyalag is. Na meg a többiek :) Utána irány Siófok, ahol kajcsi majd laza gurulás. Eső reméljük elkerüli majd a társaságot!
Gyógyulást kívánok én is! Mihamarabbit! Nagyon sajnálom!

Akkor megyünk szombaton? valami részletes indulási terv már jó volna!
Üdv uraim! Szombaton lesz gurulás? egy 9-essel meg egy 12-essel csatlakoznánk ha lehet.
Sziasztok!
Gyári indexeket keresnék esetleg nincs valakinek elfekvöben? :D
Pöpec! Plexit meg érdemes nézni a neten. Régi rendszerek is előkerülnek dobozból. biztos van egy-két helyen még készleten.
Egyenlőre csak ez van (még mosás előtt).
A kedves, német tulaj nem mosta le sem az eladás előtt, sem az azt megelőző 10 évben. Konzerválás szempontjából viszont hasznos volt.
Egyébként keresek még Puig racing bubis plexit is. Leálltak a gyártással és a magyar forgalmazónál sincs több.
Már eladtam! ;-)
Képet kérünk!
AGO-nál 1-2 hete valaki el akarta adni a Muzzy rendszerét.
Köszönöm.
És végre Impala: fekete/arany! :-)
Germánoktól hoztam második ráfutásra (az elsőnél átvert a kereskedő).

Egyébként nincs vkinek eladó kipu rendszere, vagy végdob, ami porosodik?
Gyári van rajta, de a Muzzy után kicsit vérszegény :-)
Gratula! Visszatérsz mindig mint egy bűnbánó szerető!
És Kovács Úr megvette élete második..., ja nem, harmadik...
Szóval igen, újra ZX12 tulaj lettem. :-)
Mindenkinek köszönöm, nektek meg jó motorozást.
Mielöbbi gyógyulást Atlantis!!!!!
Köszi Bird.
Én egy Simson-nal estem el, közel 50 év motoros múlttal a hátam mögött, mégis kulcs-csont , bordák törtek és agyrázkódást is kaptam , pedig csak 40 -el ha mentem ! Azt már el sem tudom képzelni, hogy akkor mi lett volna , ha a Honda-val esek el ?!
Egyeztetünk majd!
Jobbulást! Gyors felépülést kívánok!
Élőszövet a fémvázon....
Ha nem mozgok szerencsére nem fáj sehol, de hát ki bírja ki mozdulatlanul. Bal és jobb hüvelyk ujj szilánkos törés most azokat beépített drótók tartják, jobb alsó kar nyílt törés volt ezt lemezelték valamint lapocka törés. De nincs semmi belső sérülés, úgy hogy nagy baj nincsen. A cipőfűzőt nem tudom bekötni de ma reggel már autóval mentem a házi orvoshoz, az anyósülésen a lányom rakosgatta a sebességeket tehát nagyon szerencsésen megúsztam, hogy nem vagyok ágyhoz kötve.
Köszi szépen.
hol fáj ?
Bakker ez nem tréfa! Jobbulást!
Hát skacok idén már nem tudok veletek gurulni. Tegnap engedtek ki a kórházból, három műtét után végre elkezdtem a lábadozást. Egy barom a szembejövő sávból befordult elém, megállni már nem tudtam, így megpróbáltam balra kikerülni de a plató sarkát elkaptam. Érdekes. hogy a moci viszonylag alig sérült Természetesen ahogy kell rövid nadrág és egy szál póló volt csak rajtam, nyilván ezért a sok törés. Most már én is azt szajkózóm ezentúl, hogy nem érdemes protektoros védelem nélkül motorra ülni akár milyen meleg is van. Na de vége a kesergésnek hiszen a csontok idővel összeforrnak, a motort meg újjá lehet építeni,, úgy hogy hajrá. Nektek jó gurulást és csak ésszel.