Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fuuuu a busások XD milyet mentek? Jó volt kenték neki? Mesélj!! mesélj!!!! (nekem sosem jön össze a busásokkal....) pedig nagyon várom már mióta......
jajam 12.ére kipihenem magam, tuti megyek, majd holnap csörgök tomira is, jöjjön ő is, akkor jó start a Péceli mol kut, a többit meg figyelem, bááár gondolom a szokásos M1-M7 kivezető OMV kut lesz az egyik tali, de figyelek ám addig ;)

(sajnos annyi meló van, hogy azt sem tudom merre állok arcal :D
Sziasztok.
Mi ez a 12-es gurulás 12-én, amit a madark fütyürésztek reggel?
Köszi kawazsolti.
Szia! www .steelhorsemotor .hu
Köszi a linket.
http://oem-parts.hu/hu/parts/k...
Itt keresgélj.
De jó bele a 9-es, meg a busáé is, stb. stb....
Na igen csak éppen nem találok sehol.
Csak a gyárit. Szerintem.
Hello mindenki. Egy kis segítség kellene. Melyik fékbetétből rendeljek? SBS, EBC, BREMBO.
Na akkor majd elötte pontosítunk,de megyek mert idén kevés a km nagyon!
Én tegnap bemelegítésként már megjártam Siófokot.
Tomi! Augusztus 12 Siófok. Kajcsi, kis motorzás stb...
Szóljatok nekik is , balfaszok.
Üdv!! Merre és mikor lesz a séta?
Okés akkor megyek.
Ne szívd mellre, de nem hagyhattam ki
Nyugodtan csavarogj. Sajna mindenkinél sok az elfoglaltság, meló, család stb..
A 7-es talira én is a 14-el megyek. Gyere nyugodtan!
Hello Bird. Tudtam, hogy nem úszom meg lebasz nélkül, de már annyira mehetnékem van és valljuk be, hogy nagyon kicsi az esély a 12-es talira. Ennek ellenére, ha még áll az ajánlat szívesen gurulnák a 7-ekkel is. Majd a 12-re rakok egy 7-es számot.
Irtam privátba!A levegöszürö oldalfalára mégis hogy ragasszam vissza azt a szar szivacsot?Vagy ezel már igy kuka?
TwinAir, de ha írsz priviben egy címet küldök postán, Meg leírom, hogyan csináld.
Olyan K&N 8mm vastag szivacsot hol tudok venni? :D nem találom a neten
Megmondom öszintén nem tudom hogy kell szétszedni a levegöszüröt! :D kimostam megint aztán egy hajszálnyit beolajzom és megy vissza, fizu uzán meg veszek bele sportlégszüröt aztán csokolom!
Szíp, habár a másik oldala a szivacsos érdekelt volna, szerintem kuka.
Mi ez a zöld? Moha? :)
Messze vagy az a baj!Lefotoztam pár dolgot kiváncsi vagyok a véleményetekre!Kicsit mintha sok olajat kentem volna a levegöszüröre pedig odafigyeltem rá :@ a tank alján a tulfolyo csö elért ennek van valaami különleges szerepe vagy szimplán bennzin tulfolyo?