Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja még azt elfelejtettem hogy amit mondtál hogy szar a plexi az ellen lehet valamit tenni?
Kiváncsi leszek hogy megy, de szerintem mögém nem fog ülni senki .

Ti mernétek egy vadidegen ember mögé ülni egy 110 lóerös gépre mikor a foszer elötte egy robogorol szált le????
Ezzel szertnék kedveskedni a kawa fanatikusoknak.
Igaz, még nem voltam motoros nyiltnapon ellenben autóson, ahol a kereskedő vagy valaki a kereskedésből beül melléd és "szabályoz"...
Nyílt napon 200 felett... - kipróbálom!
Magad is tapasztalhatod majd a Kawa nyiltnapon. Egyszerűen 200 felett absolute nem nyújt menedéket a drága...
köszi.

Végülis nem döntö szempont a fogyasztás csak a kiváncsiság hajtott.

Mi baja a plexinek rezonál?
Hy: Engineer! Tudomásom szerint az alsó határ: 5,5-6l míg a felső a "csillagos ég" akár 13-14l/100km. Csak rajtad múlik, hogy használod a vasat... De ha már új és gyors vasat akarsz venni a közeljövőben, ne a motor fogyasztása kösse le a figyelmedet! Szerintem! Egy gyenge pontról tudok, ami pedig a plexi, melyet érdemes lecserélni, ha magasabb vagy 180-185cm-nél.
Tud nekem mondani valaki tájékoztatot hogy mennyit esznek ezek a gépek 100 kilométer alatt?
Azt hiszem hogy országos szinten lesz tesztnep a kawánál de nem tudom ezt pontosan. 2005. április 2-3. Kawasaki teszt hétvége! Felkellene hivnod a pécsieket.

7630 Pécs, Engel I. u. 1/2
Tel/Fax: 06-72-334-156
steelhorsemotor@motorpiac.hu, www.steelhorsemotor.hu
Amiről én írtam az más. Egy kawasaki hétvége a Pannónia-Ringen május 21-22-én. a Kawasaki Ausztria szervezésében. Hihetetlen sok kawa versenygép, kavás versenyek, kb. 300induló stb.
Totál nyilvános, mint ezen a ringen minden, gyertek el nézzétek meg
phoenix ez a kawa teszt nap pécsen lessz? Hol a szalonnál, vagy merre? Én nem pécsi vok de a Fiat al szembe van ugye? És ki lehet prószálni a gépeket? Kell elörre jelezni vagy elég ha odamész? A korl.al meg nem engednék mi?
Ok! Szerintem lenézek 10. én de nem bizos olyan 80% attól függ hogy kell e dolgoznom .

De a kawa napra mindenképp szeretnék menni.
Ja és annyi, hogy ha van kedved és időd, gyere el 10-én. Ha csak nézelődsz, semmibe nem kerül, elég sok kawasaki van és a pécsi Steelhorse motoros srácok is mindig lennt vannak, elég korrekt kawa kereskedők, lehet velük dumálni ilyesmikről is.
Aztán valamikor lesz a Pannónia-Ringen kawasaki fesztivál is. Pontosan nem tudom, de az oldalamon meg lehet néznia a dátumot. 300 kawa, rengeteg érdekes tuning stb. Ha kawamániás vagy, érdemes eljönni.
Inkább próbálj itthon kifogni egy jó akciót vagy picit alkudni a motorra szerintem is.
Egy-két ismerösöm hozott márt be kocsikat de nem tudom hogy motornál is olyan procedura lenne -e

A gond az hogy ha én igy hoznák egy motrot be akkor tuti hogy gyári hibás lenne

Azt hogyan vinném vissza pl.:Németországba?


Inkább itthon veszem
Nem tudom, még nem csináltam ilyet. Szerintem kb. olyan árra jönne ki minden kifizetése után, mintha itthon valamilyen akció lenne, 100-200 ftot lehetne nyerni.
Azt mondják egyébként, hogy nem bonyolult. Keresni kell valakit, aki foglalkozik vele.
Hogy lehet külföldöm megvásárolni?

Utána simán betudom hozni ? mennyi még pluszba az hogy magyar rendszám legyen rajta?
Élőben magávalragadóan szép a kawasaki. Én is egy ilyen szépség megvételét tervezgetem, de sajna nekem is télre marad a biznisssz.
Egyébként már a 2004-es is nagyon jó volt és most elég jó áron hozzá lehet jutni. Néztem németországban 1.8 misi körül van 0km-en.
A 636-ost is lehet több szinbe kérni?

Én azt hittem csak lime/zöldben van.

Teszt a 636-ról ha érdekel valakit
Persze Azt hiszem hogy országos szinten lesz tesztnep a kawánál de nem tudom ezt pontosan. 2005. április 2-3. Kawasaki teszt hétvége! Kipróbálható típusok: Z 750, Z 1000 és ZX 636R. Regisztráció a 06-1-425-7888 telefonszámon!

Itt megnézheted pontosan
Nekem is nagyon tetszik a Kawa, különösen az ezüst színü! Sokat filóztam rajta, hogy vajon nem járnék-e jobban vele, mint egy R6-tal. A fene tudja.
Nesztek háttérképek....
Én meg hondát akartam mind addig amíg meg nem láttam élőben egyet......
Szabad megtudni hogy hól probálod ki????? Ez valami nyílt nap lessz amiről én nem tok...
Sziasztok.

Szerintem ez a motor is megérdemel egy topikot.

Ilyet szeretnék majd venni 1 éven belül.

Tudnátok rolna nekem véleményt alkotni?

Április 3.-án megyek kiprobálni ...... márt alig várom