Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Írtam neki csak veszi a lapot
Na baz leamortizálta a klükopszot
Szerintem azzal nem megy földvárra
Holnap rácsörgök, ma már túl későn van Nem tűnik nagy balesetnek, szerintem semmi baja Rossz pénz nem vész el
Na akkor infót Faziról. Legalább ő megúszta ?
Szerintem nem volt sör
Sziasztok motorosok
Bameg de mikor és hol és hogy????????????????????????????????
L.S.D.
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Hát ezzel meg mi a fasz történt?
Ah, értem, hasonló árban ment mint az R1, talán még drágább is volt, de most erre nem merek megesküdni...majd elolvasom megint a cikket, ha megtalálom.
Csak beszélgetünk haverral és ez merült fel a kérdések között..
A rabocsi mellett lax
Mittomén, guglizzátok ki, biztos fent van a neten az akkori árfolyam.
Ez nagyon patent! megölhetetlen blokk.... Ha sok pénzem lenne és ha egy közeli pálya mellett laknék mint az euroring.

http://www.kepesmotor.hu/honda...
és akkor mennyi volt a dollár?
és mennyit ért...
1. adj isten.
Amúgy 98-ban kereken 10 000 dollárt kértek érte az USA-ban. 2000-ben 10 199 dollárba került, 2002-től pedig 9499 dollár volt végig. Ez persze listaár, a végén már akcióba nyomatták...
Minek az neked? :D Annyiért úgysem tudod eladni :DDD
Udv.
Szeretnek érdeklődni, hogy a 9-esnek mennyi volt az újkori ára??
Jajajaj...tudtam
Nagyon függ a hőmérséklettől és a beállításoktól. Nekem 25-30 fokig nekem is indul pöccre bármikor, de felette, ha állt 15-20 percet, akkor néha igényli a kis gázt. (Jellemzően a 35-40 fokban pályázás után) Ha ennél tovább áll és visszahűl picit jobban, akkor megint indul. Ha nem állt, csak pár percet, elég csak ránézni az önindítóra és már röfög.
akkor annak valami baja volt
hehe teljesen igazad van!nagyon sokszor jártam így ,hogy inkább járattam a motort sorompónál minthogy köszörültessem az indítót...De ugylátszik ezek ilyenek nem kell vele foglalkozni nem hibárol van szó.
Felszólalnék mint kivétel, hogy az enyém hidegen melegen szépen indult. Ehez mit szoltok?
ja ja nekem elég volt egy vasúti átjárós piros, ha hosszú volt a szerelvény akkor köszörülgetni kellett egy kicsit + húzni a gázt.
Ilyenkor mindíg irígyeltem az injektoros járgányokat