Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon szépen köszönöm a részletes leírást! Ez nagyon részletes és kivitelezhető. Délután megnézem és szólok, hogy mi lett a vége.
tehát 99-es a motorod, leveszed az ülés alatti idomot bal oldalon a bordás fém cucc a feszültség szabályzó. csatlakozót megpróbál széthúzni, ha nem sikerül akkor vágod a vezetéket, össze olvadhatott, a kábel kötegből jövő 3 sárga vezetéket multiméterrel megméred egymáshoz majd a testhez, ha ellenállás értéket mérsz akkor van tekercs a körben, ha folyamatos zárlatot azaz kisípol vagy 0-át mutat a müszi, akkor hasidom leszerel, generátor dekni is, és látod az össze égett tekercseket, ha nincs sípolás akkor motor indít 3 sárga vezeték között egyforma váltó feszültség kell generálódjon. ha ez meg van akkor a széthúzott csatlakozót össze dugod és mérsz az akkun egy töltő feszültséget, ha több 14,5 v -nál akkor szabályzó a hibás, leszerelve látszik a hátoldalán ha már olvad a beöntött gyanta, vagy apró lukak jelzik az elszállt elektronikai segédeszközök volt helyét !
Köszönöm az ötleteket és a hasznos tanácsokat!
a helyedben inkább örülnék neki. Az azért nem egy ökör ára
akkor mi?? túltölt a motor mindent!!! ha meg nem vágod,jobb ha hozzáértő ézi meg..
Feszültség szabályzóra gondolok, bár bízom benne, hogy nem az a baj...
Szerintem , csak így mérés nélkül, qrva sok a töltés ( legalább 30 V körül) azon a gépen ! Először tegyétek rendbe a töltést , utána indítsátok be mert tönkre megy az akku, szétforralja a cellákat zárlatosra !
Ki kell mérni. Vagy durva zárlat, de inkább sok a töltésed. 1-2000Ft egy multiméter b+.
Hali! Valaki tudna tanácsot adni? Zsír új akksi van a motoromban és három hét alatt kétszer merült le teljesen. Mellette iszonyatos büdös szaga van. Egyik pillanatról a másikra csinálja. Az akksi vissza lett küldve garanciában, de teljesen jó.Eltűnt belőle teljesen a sav. És itt a szezon, de nem merek hosszabb távon elindulni, nehogy ott hagyjon valahol. Amikor kivettem belőle az aksit, teljesen forró volt.valakinek ötlet?
A gyűrű kiderülne kompresszió mérésből nem? Amúgy szelepszárban bízok én is, mert egy hónap után is pöccre indul és nagyon halk is. Erő is van bőven
Lehet inkább a szelepszár szimering.
cSAk az asszonyt De már megbántam
Sziasztok. Gyűrűztette már vki a kilencesét? Tiltás közelében dobja a fústöt gázadásra és utána elengedéskor is. :/
2. Egyre tartalmasabbak itt a beszélgetések Ezért helyeztem át székhelyem a vicc fórumra
Köszönöm stimmel
http://oem-parts.hu/hu/ itt nézd meg, ha a cikkszám egyezik akkor igen.
98 as 6os irányjelző jó lehet a 2002 es 9-esemre ?
3. Sziasztok zx9r gyári irányjelzőket a 4 db ot mennyiért lehet meg venni használtat ?
1 jó reggelt,megyek meg keresem az elhagyott tojásokat meg 1kis áfamentes pízt.