Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocsi ! Már látom !
skype-on hogy talállak meg ?
Mindjárt telepítem a skype-ot , ezen a gépen nincs semmi !
Gyere viber, whatsapp, vagy facebook, vagy skype-ra. Ne untassuk a tobbieket.
Már nagyon sokan kértek szerelő videokat. Sajnos nehéz kivitelezni mert zaj is van és többnyire több motort javítók egy idoben. Plusz sokan jönnek mennek itt.
Facebook: joseph ember
Az én vasam most pihen , téli nagy szervízt élvezi . Néha kamerázom is a magam szórakoztatására , de felrakom majd a videók közé az oldalra . A te műhelyedről is sokan néznének videót , én legalábbis biztosan !
Na ezért írtam hogy lesza....ám a kanyarokat !
Jo gepek azok. Amikor kijott leigazta az osszes hasonlo kategoriat. Volt itt a kollegamnak nitroval megspekelve.
Ugyan olyan volt az első ZZR-em amit éppen a dinón szerelsz ! 1991-ben !
Ja ja. Nyaron meg ti irritaltok engem a nagy gurulasokkal. Na akkor mennek csak igazan haza hatamon a motorral.
És a féklámpádról is szeretnénk egy videót hogy készült ! Super !
És megkérlek ne irritáld a magyar motorosokat ezzel a 30 fokkal ! Bár nálunk enyhe a november , de csurog csepeg , utálatos !
Teszek a kanyarokra ! Amit ott láthatnék !?!
Meg jot beszelgetnenk.
Az idojaras miatt lehet is. 30 fok van sut a nap 1000-rel.
Viszont nem lehet jot motorozni, nincsenek kanyarok.
Szia RC51 ! Kár hogy olyan ki....ott messze laksz ! Ha ezen a kontinensen lennél szívesen meglátogatnálak műhelynap alkalmával . Na persze nem ingyen , mondjuk törölgetném a szerszámokat leskelődés közben ! Irigyellek mocskosul !
Az a karburátorok alapjáratát állítja , amit szinkronizálni illik , hogy ne olyan legyen az alapjárat mint egy dragster-en ! Jól teszed valóban ne nyúlj hozzá egyik állítócsavarhoz sem ! Ami rád tartozik az a lógantyú végén az a fekete bojt , azt tekerheted ide-oda azzal nem lesz nagy galiba , legfeljebb a szomszéd hiszi hogy felszállás elötti hajtómű próbát tartasz !
Alapjarat.
Megint segítséget kérek .

A karburátor közepén van egy állító rudazat az mit állít? Gondoltam megkérdezem nehogy eltekergessem
Valaki véletlen nem ismeri ezt a motort és az előéletét? Kösz...
Akkor a kerdesem hogy a generator egyik szala bemegy a dobozba? Sajnos nem tudok 400-as rajzot keriteni
Szia.

Átnéztem a diódákat azok jók
Szia.
A Remus rendszer érdekelne. Árat és képeket kérnék a bsai2(kukac)citromail.hu-ra.
Köszi
A középső képen lévő elektronika van benne nekem
Köszönöm a gyors válaszokat .
Van 1, 2, es 3 reles valtozat. Mindegy ott keresd a hibat. NEM mindegyik kawasaki viszi a generator egyik fazisat a dobozba!
Az un. junction box-ban van a lampa rele. Mar nem egyszer javitottam mar ilyen problemaval de most hirtelen nem ugrik be mik voltak azok. Tudtommal a generator felol jovo 3 fazis kozul az egyik egy diodan keresztul huzza meg a vilagitas relet majd az ontart. Holnap ha kered utananezek de addig te is akorul keresgelj. Ha jol emlekszem a szegecseket a dobozon le lehet furni majd ugyanugy csavarokkal osszerakni. Egyebkent a meghajto dioda szokott elszallni. Ezt nezd meg dioda vizsgaloval.