Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mikor legyen? Szombat este jó?
Köszönöm szépen a köszöntéseket!

Szóval mikor lesz az a sörözés?:)
Sanyi, Marci! Sok boldogot Nektek!
Boldog Szülinapot! Most hétvégén mi is ráérnénk egy sörözésre...
Timcsi mire cseréled az sv-ét?
Boldog szülinapot minden szülinaposnak!
Helyes!
Nem is tudtam ma van nekik... De ha tényleg, akkor Isten éltesse sokáig mindkettejüket, illetve akkor már ezúton a Sanyil-Bébit is!
Hétvégét én még nem tudom, lenne Szegedi jelenés is, meg itteni haverokkal is, de nem zárkózom el teljesen tőle...
Sannyi, Marci Sok Sok Boldog Szülinapot!
Hétvégén egy újjabb Sörözés, a Szülinapok alkalmából?
Szia Imola!

Rég hallottunk felőled! Mizujs? Moc megvan még? Nekem van egy eladó SV-m...
Üdv!

Nos igen, egy kicsit el voltam tűnve, de mostmár ITT vagyok
Jól vagyok és várom a jó időt, hogy lehessen pályázni, meg találkozni a többiekkel
Remélem Mindenki jól van?!
Sziasztok!Sajna nekem rangadóm volt...de legközelebb remélem akkor lesz,amikor nincs fontos meccsem....
Miután többen is reklamálták, ráadásul jön a tavasz is, újra itt a kecskeméti traffipax rovat
Szóval itt a keddi: http://href.hu/x/bicc
Benzincső! Mizujság fiatal ur mikor voltál utoljára a motoros tanyán? Mostmár lassan mi is ki merészkedünk ha az idő engedi.
Keresnék quadosokat K.mét környékéről akikkel együtt lehetne pályázni cross és short-track egyaránt érdekel!zoltanolah80@gmail.com
Csütörtök-péntektől 10 fok felett lesz!
basszus ugy bealudtam h nem hallottam h hívtatok meg utána azt az 5-6 smst sem amit kaptam.
Kicsit jol adta a tegnap este, gyakrabban kéne ilyet!
Sziasztok. Én is ahogy mentem ma soldvadkertre találkoztam 3-4 motorossal :) (örűltek)
én ma ismotoroztam
Sziasztok!

Remélem 2010. február 26-án is írhatok ilyen hozzászólást
Látom jól sikerült a buli, legközelebb mi is megyünk
szia Imola! mi újság? jó régen írtál már
Benzincső!Úgylátom a napsütés jó hatással van az emberekre. Még Szilvit és Encit hiányolom de lehet hogy még téli álmot alszanak
Sziasztok!

Gondoltam ideje valami életjelet adnom magamról
Mostmár próbálok aktívabb lenni
Mindenkinek akinek születésnap vagy névnap vagy bármi volt utólag is Boldogot Mindenkinek.
Remélem már nemsoká jön a tavasz!
Na szóval, a jövő hétvégén már 13-14 fok is lehet.
20-a után 10 fok felett lesz...
tavaj jobb idő vólt