Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én csütörtökön mennék edzeni is, utána meg heti 4x rendszeresen...
Köszönöm szépen.
de kemény! héten nekem is lehet felkészül gépem a szezonra!
Na ezt már szeretjük! Kár hogy itt nem lehet lájkolni a posztokat mint fészbúkon...
Itt a tavasz! http://href.hu/x/bscu
Krisz, utólag is boldog névnapot!
Csütörtökön felrakatom az új gumit, és mehetünk is végre portyázni!
Risai Pisti lajosmizse
20/9888356
korrekt(nem lehúzós) segitőkész nem lekezelő
preciz és tudja hogy mit csinál
a műhely=patika
Ha minden igaz vasárnap 15 fok lesz,ami azért fényévekkel jobb idő mint a mai Nekem a következő Kakucs lesz húsvétkor,ha nem jön közbe semmi
Naja, így jobban jártál. Amúgy már én is alig bírok nyugton maradni, de reményeim szerint jövő héten végre eljön az én időm is
Nekem annyira nem volt vészes,de már nem tudtam tovább várni Kellett ez a kis tesztelés,húsvétkor Kakucson már nem szeretném ha előjönnének a mai hibák,ott meg azért már több MZ lesz meg kergetőzés is Ma a harmadik 20 perc végére elszakadt a gázbovdenem,nem lett volna kellemes ha ott jön elő
csakhogy ilyen nem létezik a világon!
Az komoly! Te nem Szibériából származol véletlen? Én annyitól megfagytam hogy kimentem a garázsba a kocsiig... Bár jó látni, hogy legalább nem hó van a pályán mint pl múlt pénteken... ha igaz amit mondanak a meteorológusok (jövő heti jó idő) akkor én is kinézek mostmár nemsoká!
Sziasztok!Láttam reggel nem irt senki,de én azért csak elmentem. 3X20 percet mentem,igaz nagy volt a szél de tesztelésnek jó volt ez a mai kis motorzás,sok kis hibája kijött a gépnek
Nem, akire gondolok itt lakik ahol én. Ha érdekel e-mailben küldök nevet és telefonszámot.
A Bálint Lacira gondolsz?
Jó volt nagyon, jó volt a társaság , mondjuk a fórumból csak a Gézánk volt kint, motorost nem sokat láttam... a pályán.
Joszter 06204909962
60 km-re az már sok? mert van egy nagyon tuti szerelőm
MEGBÍZHATÓ, PONTOS PRECÍZ ÉS KORREKT ÁRON DOLGOZÓ MOTORSZERELŐT KERESEK KECSKEMÉT VONZÁSKÖRZETÉBEN!

Aki ismer ilyet legyenszíves telefonszámát és nevét eljuttatni nekem.
na milyen volt a pályán? kik voltak? volt aki fel is ment motorozni?
Helló
Én 2-től kint leszek, akinek van kedve és ideje az kinézhetne!
Szia. Pedig tegnap is és ma is elég ramaty idő van...
Sziasztok!Csak azért irok,hogy holnap lesz e esetleg vki kint a pályán,akivel lehetne egy kicsit kergetőzni?! Ha olyan idő lesz mint ma,akkor én kint leszek
Sziasztok!
Köszönöm Szépen!
Sziasztok!

Krissz, boldog névnapot kívánunk mi is!

Jana & Timcsi