Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok Nyíregyházi suzuki szervizben dolgozott a srác esetleg valami elérhetőségét tudja valaki.köszönöm
Köszi de az nekem kicsit messze van. Esetleg közelebb?
Köszi a válaszokat. Memrán jó, de a schublernál volt kopásom, és nem volt elég vákum hogy emelje...
Kozma Tamás Yamaha World,Soroksári út
Szokott lenni ennél a tipusnál membrán szakadás....azt megnézted?
Keresek korrekt megbízható robogó szerelőt vas megyében! Aki nem csak lehúz hanem megis javitja a motort. Köszi!
Keresd bigoneoszit. GSXR fórumon szokott inkább lenni.
Sziasztok. Keresek egy olyan szerelőt aki megtudná javítani egy motor digitális kilométer óráját.
MAMI kupához keresek csajokat!
sziasztok. kis segítségre lenne szükségem. szerelő széttárta a kezeit... a hiba az, hogy rángat a motor 3000 fordulat körül, kormosra köpi a gyertyákat, és fogyaszt mint állat. (9 liter körül). légszűrő, gyertyák cserélve, karbiszinkron is volt, de hiába... esetleg gyertyakábel, trafó baja lehet (gyengének látom a szikrát), vagy üzemanyagellátási rendellenesség?
minden infó jól jönne, hol keressem a hibát. yamaha xj600 divi,1995ös, 4br kódú
szerelő gödöllőn,vácon augusztus végére mondta leghamarabb.esetleg megfizethető jó szerelő északpest,hatvan és ezek közt valahol?
Köszi
Mik a hibajelenségek?
Keresel egy gépműhelyt ahol tudnak hajtókar csapszeget ki-be sajtolni és esetleg hengert fúrni és meg is van a nagy felújítás
A többit te is meg tudod csinálni
Sziasztok!

Győr környékén keresek egy tapasztalt, korrekt és hozzáértő szerelőt! 2006-os 636-os Ninjáról van szó ami a jelek szerint hengerfejes...
Ajánlásokat előre is köszönöm!
Nyíregyháza és környékén keresek HOZZÉRTŐ LELKIISMERETES krosszmotor szerelőt! Aki nem kézzel mér illesztést, van tudása és felszerelése egy komplett blokk felújításhoz..
Sziasztok!
Van egy 2003-as 600-as gixxxer palyamotorom. A gyári dob lekerult rola es a labtartó alatt van egy nyitott utangyartott, rövid dob, mint a K6/K7-en. Hallottam, hogy ez visszavehet a teljesitmenyebol? Igaz ez? Egyaltalan erdemes vele foglalkozni? Kis palyakon (pl: Kakucs) nagyon nyomatekos, az euroring célegyenesben 165, a hungaroring celegyeneseben 235-re gyorsul. Ha nem muszaj nem foglalkoznek vele, de hatha van itt valami műszaki szaki, aki tudna ebben segiteni.
Elore is koszi!
Gondolom a magas fordulat 4 ezer felett van ugye? Alapjarat el van dugulva valamelyik porlasztonal.
Hali segítsèg kellene.2005ös Honda Cbf 600 alapjáraton nem megy csak 3 henger.Magas fordulaton megy mind a nègy.meg szivatóval.A karbisor tiszta ès kapott új gyertyákat.mi lehet a baj?. köszönöm
Csongrádi vagy es sokszor jarsz pápa fele? Honda vtx-hez értesz? Elektromos bajom van vele
Sziasztok, Ajka Tapolca környékén keresek szerelőt, szelep hézag karbi szinkron stb. munkákra. CB 500
Ha ismertek valakit szóljatok, köszi
Körmend még annak számít?
Zalaegerszeg környeken tudnatok ajanlani valakit?!
Injektor szinkron .... Honda Hornet600 2009
Szevasztok.
Van itt valaki közülletek aki FJ1200- ben járatos. Szeretnék egyet venni és lenne néhány kérdésem. Köszi. Jani.
Hi!
0620262141kilenc
Szia. Én csongrádi vagyok, de járok arra rendszeresen. Tudsz adni egy telefonszámot?
Én ilyenekkel foglalkozom.Székesfehérváron.Te merre laksz?