Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Suzuki GSR 600 k8hoz keresek eredeti kipufogót!
hali 350-es 4T endúróhoz keresnék kipuf rajzot szépen méretezettet
Köszi a tippet motogp.A honlapot eddig is ismertem csak gondoltam hátha olcsóbbra jön ki a postaköltség ha esetleg más is rendel valami kiput a tengerentúlról.
Na látod ez jó kérdés.Erre nem találtam semmilyen utalást a honlapon..Mondjuk a termékek árai usa dollárban vannak meghatározva de ez még nem garancia semmire..
Szia ! 75.000.- Ft Budapesti átvétellel.
hello alex gsxr 750 k6-ra kéne nekem jardin gp1 tudsz árat mondani?
Az USA-ban találtad? Vagy Európában?
Alexcbr:Láttam valahol sv1000s-re Pit eck márkájú kidörrenőt.Tudnál nekem ilyet rendelni?Ha igen mennyibe jönne ki?
Sziasztok YAMHA tzr 50cm mocira kersek egy sport dobot ill helyet ahol forgalmaznak ill szerelnek ilyet köszi
Jól van Carlo a fele fél áron a Tiéd lehet, jól fog mutatni az R6-on.

Majd centinként aprítom fel és mindig kipróbálom, hogy mi változott.
Üdv.
45-50-be. tükrös vagy szálcsiszoltra gondoltál?(van kava zöld )
FZ-6N-re kellene egy pár mélyhangú kidörgő. Nem tudom, hogy hol és milyet keressek. Help!
Ha úgy alakul az egyik felét visszavásárolom

Nem biztos, hogy a kis rövidítés kis változást okoz. Próba csereszny......, bár ha nem jön be, akkor újat kell majd venni, mert visszaalakítani nehéz lesz
Pedig kettőt akartam csinálni belőle és az egyiket busás haszonnal eladni.

Na igen a karakterisztikán nem nagyon szeretnék változtatni, ezért csak egy picit akarok levenni belőle. Tudod egy hangyányit megnyomódott az egyik vége és ez jó alkalom lenne, hogy jobb kinézetűvé tegyem.
Szia!

Szerintem ne vágd szét azt a szép dobot

Komolyra fordítva a szót nem javasolják a módosítást mert megváltoztathatja a teljesítményleadást. Lehet, hogy gyengíti alul, ami miatt nehezebb lesz a normál használat, illetve csökkentheti a csúcsteljesítményt is.

Nehéz összehasonlítani más gyártó által készített rövideb dobokkal is, mert más lehet az összekötő és a belső átmérő is.
Jardine GP 1 verseny kidörrentők GSXR 600-750-RE 2006 ÉS 2007-ES ÉVJÁRATOKHOZ. A HANG ULTRA BRUTÁL.

Valamint Yamaha R6-RA 2006, 2007, 2008-ra
Sziasztok YAMAHA TZR 50cm mocira keresnék sportdobot ami szépen szól és megprobálja elnyomni a kétütemű hangot ha lehet?
Sziasztok!
Elsősorban Werinek szól ez az üzi, de aki tud segíteni, akkor írjon.
Tehát a lényeg, hogy a Kawa ZXR 400-asomra (3 csavaros összekötőcsővel) szeretnék egy 25-30cm-es dobot, (ha lehet rozsdamentes anyagból), lényeg, hogy hangos és brutális legyen. Mennyire megoldható? És mennyibe kerülne mindez?
Előre is köszi a segítséget!
Sziasztok.

ha valamelyik kawás őrültet érdekli, akkor van egy Yoshimura rendszer(!) (triovál acél dobbal) eladó '05-ös modellhez. 150.000 .- HUF. Hibátlan!

LX
Sziaszok!
Azért köszönöm!
Üdv! nekem egy yz426f emvan gondolom arra nemigazán jó!
Vagy mit tudszróla?
05-06 600rr-re carbondob 45e ft és hátsoülés 15e ft
Szia4 Husaberg-hez nem találtam csak a Husqvarna egyes tipusaihoz.